OstroVit Supreme Pure Lysine - 200g

PRODUCENT: OstroVit

OstroVit - Supreme Pure Lysine - 200g-13809

Dostępność: Produkt niedostępny

29,90 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
2,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

OstroVit Supreme Pure Lysine - 200g

SUPREME PURE LYSINE

LIZYNA - OPIS I WŁAŚCIWOŚCI

Lizyna, choć jeszcze do niedawna stosowana w leczeniu opryszczki i przy owrzodzeniach, dzisiaj jest cenionym suplementem diety o działaniu zwiększającym przyrosty masy. Lizyna, jako aminokwas egzogenny, nie jest związkiem produkowanym w organizmie człowieka, w związku z czym niezbędna jest jej stała podaż z zewnątrz, wraz z pokarmem. Związek ten, stymulując syntezę nowych białek, przyczynia się do wzrostu mięśni, wskutek czego jest on cenionym środkiem w suplementacji sportowej. Dodatkowo, lizyna, kumulując się w tkance mięśniowej, może także służyć jako środek o działaniu antykatabolicznym i ochraniać białka przed rozpadem. Co więcej, związku ten wpływa również pozytywnie na syntezę kolagenu w organizmie oraz zwiększa absorpcję wapnia w jelicie cienkim, w związku z czym zaleca się jego stosowanie wszystkim trenującym.

To zabawne, lecz anaboliczne właściwości lizyny zostały odkryte stosunkowo niedawno, jako że środek ten funkcjonował pierwotnie wyłącznie jako lek na opryszczkę pospolitą. Ponadto, poza zmniejszaniem dokuczliwych objawów HSV, lizyna obecna w konigatach peptydowych wykazuje także wysoką aktywność antynowotworową i, ku zdziwieniu naukowców, niszczy komórki rakowe. Po opisywany aminokwas powinni również sięgać częściej diabetycy, gdyż zmniejsza on ryzyko niebezpiecznych powikłań cukrzycy.

Poza właściwościami opisanymi powyżej, lizyna spełnia jeszcze kilka innych zastosowań, jak obniżanie poziomu trójglicerydów we krwi i wsparcie w metabolizmie tłuszczów, które zależą od aktywności karnityny, za której wytwarzanie jest częściowo odpowiedzialna lizyna.

LIZYNA - STOSOWANIE

Dokładna dawka lizyny jest w znacznej mierze zależna od wieku i masy ciała konsumenta, jednakże, w celu dobrania właściwej sobie porcji preparatu, zaleca się dokładne zapoznanie z zamieszczoną na odwrocie opakowania etykietą, na której znajdują się wskazania od producenta produktu dotyczące stosowania suplementu. Wśród osób, które nie powinny stosować lizyny w formie suplementu są kobiety w ciąży i karmiące oraz osoby cierpiące na zaburzenia wątroby i niedoczynność nerek. We wszystkich pozostałych przypadkach nie wykazano skutków ubocznych doustnego stosowania suplementu.

ZALETY OSTROVIT SUPREME PURE LYSINE

Suplement diety Ostrovit Supreme Pure Lysine to preparat, którego skład bazuje na bogatej zawartości ważnego aminokwasu białkowego - lizyny; ta natomiast, stanowiąc związek egzogenny, jest niezbędna dla zdrowia organizmu, jednak, w związku z tym, że nie jest ona produkowana w ustroju, musi być stale dostarczana drogą pokarmową z zewnątrz, czy to w formie pokarmu, czy za pośrednictwem suplementu. Stała suplementacja Ostrovit Supreme Pure Lysine wspiera odbudowę uszkodzonych tkanek po przebytych urazach i kontuzjach, chroni organizm przed stresem oraz wspiera budowanie masy mięśniowej, biorąc udział w syntezie nowych białek. Co więcej, preparat Ostrovit Supreme Pure Lysine ochrania tkankę mięśniową przed rozpadem, wykazując działanie antykataboliczne, jak również wspomaga utrzymanie silnych mięśni. Produkt dostępny w wygodnej w użyciu formie rozpuszczalnego proszku bez dodatku substancji aromatyzujących, dzięki czemu możesz go spożyć wraz z dowolnym napojem. Dedykowany szczególnie osobom aktywnym fizycznie i sportowcom.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji (1g) produktu raz dziennie, rozpuszczonej w 100ml wody lub innego napoju.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Supreme Pure Lysine
Porcja: 1 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 200
opakowanie 200g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (1 g) ZAW:
L-lizyna 1000 mg
Składniki: L-lizyna. Produkt może zawierać soję oraz orzechy.
L-lizyna

L-lizyna stanowi naturalny aminokwas, który znajduje szerokie zastosowanie w suplementach diety. Między innymi wpływa na prawidłowy wzrost kości, odbudowywanie tkanki mięśniowej oraz skórnej. Wspomaga także pracę układu odpornościowego. Łagodzi objawy zatrucia alkoholowego. U dorosłych również odpowiada za utrzymanie prawidłowego równowagi azotowej. Stanowi jeden z podstawowych składników w organizmie człowieka.

Napisz opinię

OstroVit Supreme Pure Lysine - 200g

OstroVit Supreme Pure Lysine - 200g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%