OstroVit Supreme Pure Glicyne - 200g

Ostatnie sztuki!

19,90 zł

- +

nowość
OstroVit - Supreme Pure Glicyne - 200g-13804
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  • Ilość porcji:
Otrzymujesz 19 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupy

Zamów ten produkt i zgarnij
10% cashbacku na kolejne zakupy!

Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

Opis produktu

OstroVit Supreme Pure Glicyne - 200g

SUPREME PURE GLYCINE

GLICYNA - OPIS I WŁAŚCIWOŚCI

Glicyna, jako jeden z aminokwasów endogennych, jest związkiem naturalnie wytwarzanym w organizmie człowieka. Co więcej, występuje ona także powszechnie w produktach zarówno roślinnych, jak i zwierzęcych, w związku z czym zastosowanie zróżnicowanej diety powinno wystarczyć, aby zapewnić jej stałą podaż z zewnątrz. Glicyna jest związkiem wykazującym znaczny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego, a co za tym idzie, pomaga usuwać negatywne skutki depresji oraz poprawia jakość snu. Jednakże, to nie koniec korzystnych zastosowań opisywanej substancji, albowiem związek ten, poza właściwościami opisanymi powyżej, wpływa również na zakres zdolności intelektualnych, wpływając na zapamiętywanie i koncentrację, bierze udział w syntezie takich związków, jak erytrocyty czy hemoglobina, jak również wykazuje działanie antyskurczowe i zmniejsza stany zapalne. Dodatkowo, glicyna uczestniczy w biosyntezie kreatyny i glukozy, i bierze udział w procesach detoksykacyjnych organizmu, będąc tym samym substancją o szerokim spektrum zastosowań.

Jednakże, prócz właściwości wymienionych powyżej, glicyna znajduje również zastosowanie w medycynie, i jest wykorzystywana w leczeniu takich chorób, jak wrzody, przerost prostaty, choroby nerek i kontuzje. Ponadto, związek ten znajduje także miejsce w profilaktyce chorób nowotworowych, a także wspomaga leczenie zwyrodnień.

Niedobór glicyny w organizmie zdarza się niezwykle rzadko, biorąc pod uwagę fakt, iż jest to związek endogenny, produkowany w organizmie człowieka. Brak dostatecznych ilości tego związku pojawia się zwykle w przypadku długoutrzymującego się niedoboru białka w diecie. Niestety, lecz podobnie, jak zbyt mała ilość opisywanego związku w organizmie, tak i jego nadmiar, obserwowany zwykle podczas nierozważnej suplementacji glicyną, jest szkodliwym zjawiskiem, które objawia się biegunkami, wymiotami i sennością.

JAK STOSOWAĆ GLICYNĘ?

Optymalną dawką glicyny w formie suplementu jest ilość 1-3 g preparatu, który ją zawiera na dzień. Dawkę tę należy jednakowoż zwiększyć w przypadku chorób zwyrodnieniowych, które są w stanie leczenia, i zastosować wówczas dwie porcje produktu wynoszące po 5 g, rano i wieczorem.

ZALETY OSTROVIT SUPREME PURE GLYCINE

Suplement diety Ostrovit Supreme Pure Glycine to wysokiej jakości monopreparat, którego skład opiera się na bogatym udziale wyłącznie jednego składnika - L-glicyny, bez dodatku zbędnych wypełniaczy czy konserwantów. Produkt Ostrovit Supreme Pure Glycine odznacza się dobrą rozpuszczalnością i wchłanialnością. Stała suplementacja preparatem wykazuje korzystny wpływ na pracę układu nerwowego, pomagając poprawić pamięć i koncentrację. Dodatkowo, regularne przyjmowanie Ostrovit Supreme Pure Glycine poprawia stan skóry, nadając jej sprężystości, działa antyoksydacyjnie oraz wspiera budowanie masy i siły. Wraz z suplementem Ostrovit Supreme Pure Glycine zmniejszysz uczucie zmęczenia zarówno psychicznego, jak i fizycznego, mogąc trenować jeszcze dłużej i bardziej efektywnie, a także poprawisz wrażliwość insulinową. Produkt dostępny w wygodnej formie proszku do rozpuszczenia.

OstroVit - Supreme Pure Glicyne - 200g-13804

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji produktu dziennie, najlepiej na ok. 30 min. przed planowanym posiłkiem.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNESupreme Pure Glicyne
Porcja: 3 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 66
opakowanie200g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (3 g) ZAW:
L-glicyna3000 mg
Składniki:100% L-glicyna

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O OstroVit Supreme Pure Glicyne - 200g

Napisz opinię

OstroVit Supreme Pure Glicyne - 200g

OstroVit Supreme Pure Glicyne - 200g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

Gratis!