OstroVit Supreme Pure Glicyne - 200g

PRODUCENT: OstroVit

OstroVit - Supreme Pure Glicyne - 200g-13804

Dostępność: Produkt niedostępny

19,90 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
1,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

OstroVit Supreme Pure Glicyne - 200g

SUPREME PURE GLYCINE

GLICYNA - OPIS I WŁAŚCIWOŚCI

Glicyna, jako jeden z aminokwasów endogennych, jest związkiem naturalnie wytwarzanym w organizmie człowieka. Co więcej, występuje ona także powszechnie w produktach zarówno roślinnych, jak i zwierzęcych, w związku z czym zastosowanie zróżnicowanej diety powinno wystarczyć, aby zapewnić jej stałą podaż z zewnątrz. Glicyna jest związkiem wykazującym znaczny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego, a co za tym idzie, pomaga usuwać negatywne skutki depresji oraz poprawia jakość snu. Jednakże, to nie koniec korzystnych zastosowań opisywanej substancji, albowiem związek ten, poza właściwościami opisanymi powyżej, wpływa również na zakres zdolności intelektualnych, wpływając na zapamiętywanie i koncentrację, bierze udział w syntezie takich związków, jak erytrocyty czy hemoglobina, jak również wykazuje działanie antyskurczowe i zmniejsza stany zapalne. Dodatkowo, glicyna uczestniczy w biosyntezie kreatyny i glukozy, i bierze udział w procesach detoksykacyjnych organizmu, będąc tym samym substancją o szerokim spektrum zastosowań.

Jednakże, prócz właściwości wymienionych powyżej, glicyna znajduje również zastosowanie w medycynie, i jest wykorzystywana w leczeniu takich chorób, jak wrzody, przerost prostaty, choroby nerek i kontuzje. Ponadto, związek ten znajduje także miejsce w profilaktyce chorób nowotworowych, a także wspomaga leczenie zwyrodnień.

Niedobór glicyny w organizmie zdarza się niezwykle rzadko, biorąc pod uwagę fakt, iż jest to związek endogenny, produkowany w organizmie człowieka. Brak dostatecznych ilości tego związku pojawia się zwykle w przypadku długoutrzymującego się niedoboru białka w diecie. Niestety, lecz podobnie, jak zbyt mała ilość opisywanego związku w organizmie, tak i jego nadmiar, obserwowany zwykle podczas nierozważnej suplementacji glicyną, jest szkodliwym zjawiskiem, które objawia się biegunkami, wymiotami i sennością.

JAK STOSOWAĆ GLICYNĘ?

Optymalną dawką glicyny w formie suplementu jest ilość 1-3 g preparatu, który ją zawiera na dzień. Dawkę tę należy jednakowoż zwiększyć w przypadku chorób zwyrodnieniowych, które są w stanie leczenia, i zastosować wówczas dwie porcje produktu wynoszące po 5 g, rano i wieczorem.

ZALETY OSTROVIT SUPREME PURE GLYCINE

Suplement diety Ostrovit Supreme Pure Glycine to wysokiej jakości monopreparat, którego skład opiera się na bogatym udziale wyłącznie jednego składnika - L-glicyny, bez dodatku zbędnych wypełniaczy czy konserwantów. Produkt Ostrovit Supreme Pure Glycine odznacza się dobrą rozpuszczalnością i wchłanialnością. Stała suplementacja preparatem wykazuje korzystny wpływ na pracę układu nerwowego, pomagając poprawić pamięć i koncentrację. Dodatkowo, regularne przyjmowanie Ostrovit Supreme Pure Glycine poprawia stan skóry, nadając jej sprężystości, działa antyoksydacyjnie oraz wspiera budowanie masy i siły. Wraz z suplementem Ostrovit Supreme Pure Glycine zmniejszysz uczucie zmęczenia zarówno psychicznego, jak i fizycznego, mogąc trenować jeszcze dłużej i bardziej efektywnie, a także poprawisz wrażliwość insulinową. Produkt dostępny w wygodnej formie proszku do rozpuszczenia.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji produktu dziennie, najlepiej na ok. 30 min. przed planowanym posiłkiem.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Supreme Pure Glicyne
Porcja: 3 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 66
opakowanie 200g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (3 g) ZAW:
L-glicyna 3000 mg
Składniki: 100% L-glicyna
L-glicyna

to najprostszy aminokwas endogenny; występuje obficie w mięsie oraz rybach. Łagodzi objawy i wspiera leczenie takich schorzeń, jak: wrzody żołądka, cukrzyca, zapalenie stawów, niewydolność nerek i serca. L-glicyna redukuje stany przewlekłego zmęczenia, leczy zaburzenia snu oraz zapobiega niektórym nowotworom. Związek wspiera budowanie masy mięśniowej, chroni stawy i ścięgna, wspiera odporność organizmu. Ponadto, usprawnia proces trawienia, wpływa pozytywnie na pracę układu nerwowego i łagodzi niepokój.

Napisz opinię

OstroVit Supreme Pure Glicyne - 200g

OstroVit Supreme Pure Glicyne - 200g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%