FireSnake EAA - 420g

PRODUCENT: FireSnake Nutrition

FireSnake - EAA - 420g-13819

89,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
8,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

FireSnake EAA - 420g

EAA

ZNACZENIE AMINOKWASÓW DLA ORGANIZMU

Aminokwasy stanowią mniejsze elementy strukturalne białek, i w związku z tym, są one podstawą suplementacji sportowej ukierunkowanej, niezależnie, czy na rozwój masy, czy też na redukcję tkanki tłuszczowej. W sumie aminokwasów jest 23, przy czym każdy z nich pełni w organizmie człowieka ważną rolę, w związku z czym żadnego nie może nam zabraknąć. Aminokwasy dzielą się na te produkowane w organizmie człowieka (endogenne) oraz na te, których organizm ludzki nie potrafi samodzielnie wytwarzać (egzogenne). W przypadku tych drugich niezbędna jest ich podaż z zewnątrz, wraz z pokarmem lub za pomocą suplementu diety. Aminokwasy w organizmie wspierają przyrosty masy, wpływając na syntezę nowych protein, a także oddziałują pośrednio na wzrost siły i wytrzymałości. Dodatkowo, związki te chronią tkankę mięśniową przed niepożądanym katabolizmem, wspomagając jej utrzymanie, a także poprawiają procesy regeneracyjne po wysiłku.

Zapotrzebowanie organizmu na białko, a co za tym idzie - na aminokwasy, zwiększa się w warunkach wzmożonego obciążenia fizycznego. Oznacza to, że im częściej trenujemy, tym więcej białek w diecie potrzebujemy, a wraz z nimi aminokwasów. Sportowcy, którzy sporą część dnia spędzają na treningach często nie mają wystarczająco dużo czasu, żeby móc regularnie przygotowywać świeże posiłki, w związku z czym decydują się na suplementację. Posunięcie to, choć nie jest konieczne, jeśli nasza dieta dostarcza właściwych ilości białek, jest bardzo wygodne i ułatwia podaż wszystkich niezbędnych aminokwasów. Sytuacja ta ma związek z wygodną formą odżywek białkowych i aminokwasowych, które występują bardzo często w postaci sproszkowanej, dzięki której przyrządzenie odżywczego szejka jest kwestią zaledwie kilku minut i nie wymaga od nas spędzenia całego dnia w kuchni. Ponadto, kolejną ważną kwestią towarzyszącą suplementacji białkiem jest wolna forma aminokwasów, które występują w opisywanych preparatach; w przeciwieństwie bowiem do tych zawartych w pokarmie stałym, wchłaniają się one znacznie szybciej i nie wymagają wydłużonego procesu trawienia, co ma swoje zastosowanie w treningu. Dodatkowym atutem gotowych preparatów białkowych jest zawartość innych wartościowych składników, jak witaminy i minerały, które stanowią cenny dodatek od producenta. Mając więc tak kompleksowe wsparcie, nie sposób narzekać na niedobory niezbędnych związków, jak aminokwasy egzogenne.

ZALETY FIRESNAKE EAA

Suplement diety FireSnake EAA to wysokiej jakości mieszanka aminokwasów niezbędnych, egzogennych, wzbogacona najważniejszymi witaminami i minerałami dla jeszcze lepszego działania! Stała suplementacja produktem FireSnake EAA pozwala dostarczać do organizmu potężnej dawki wysokojakościowego budulca mięśni, wspierając tym samym szybki przyrost masy mięśniowej. Dodatkowo, suplement FireSnake EAA poprawia regenerację mięśni po treningu, wykazuje silne działanie antykataboliczne i chroni masę przed rozpadem, a także, dzięki dodatkowi minerałów i witamin z grupy B, wspiera pracę organizmu podczas długich i wyczerpujących treningów! Związki egzogenne, choć potrzebne naszemu organizmowi, aby ten mógł prawidłowo funkcjonować i zachować zdrowie, należą do tych, których nie potrafi samodzielnie wytwarzać ludzki organizm, w związku z czym należy je regularnie dostarczać z zewnątrz. Środek FireSnake EAA to ułatwia, a także zapobiega niedoborom aminokwasów egzogennych w przyszłości! Produkt dostępny w wygodnej w zastosowaniu formie proszku do rozpuszczenia.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji proszku dziennie.

Napisz opinię

FireSnake EAA - 420g

FireSnake EAA - 420g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%