FireSnake BCAA Turbo - 400g

79,00 zł

- +

nowość
FireSnake - BCAA Turbo - 400g-13832
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 79 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  FireSnake BCAA Turbo - 400g

  BCAA TURBO

  AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE (BCAA) - DZIAŁANIE

  Odżywki aminokwasowe BCAA to obecnie jedne z najbardziej popularnych preparatów o działaniu wspomagającym budowanie masy mięśniowej, co tłumaczy, dlaczego tak wiele sportowców regularnie po nie sięga. Preparaty BCAA to nic innego, jak mieszanka trzech aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny, które należą do grupy związków egzogennych, nie wytwarzanych w organizmie człowieka. Oznacza to, że należy je stale pobierać z zewnątrz, czy to wraz z pokarmem, czy za pośrednictwem suplementu diety, oraz unikać sytuacji, w której organizm cierpi na ich niedobór. Aminokwasy rozgałęzione BCAA, w przeciwieństwie do pozostałych aminokwasów, także endogennych, charakteryzują się specyficzną budową chemiczną cząstek, które posiadają rozgałęziony łańcuch boczny, od którego związki te biorą swą nazwę. Łańcuch ten sprawia, że aminokwasy BCAA cechuje szereg korzystnych oddziaływań znajdujących zastosowanie w sporcie.

  Efekty stosowania aminokwasów BCAA potwierdza szereg niezależnych badań naukowych, jak również osoby, które je stosują, zaś wśród licznych korzyści ich suplementacji wyróżnia się: szybkie przyrosty masy, redukcja tkanki tłuszczowej, wzrost siły chwytu i wytrzymałości, poprawa regeneracji powysiłkowej, zmniejszenie uczucia zmęczenia w trakcie treningu. Co więcej, aminokwasy BCAA wykazują silne działanie antykataboliczne, zabezpieczając masę przed rozpadem, oraz stymulują wytwarzanie nowych białek, działając anabolicznie.

  KTO POWINIEN STOSOWAĆ AMINOKWASY BCAA?

  Aminokwasy rozgałęzione BCAA, wskutek swojego wszechstronnego, wielokierunkowego zastosowania, są związkami bardzo uniwersalnymi, zaś preparaty z ich zawartością mogą stosować niemal wszyscy trenujący, w tym także osoby początkujące i niedoświadczone. Co więcej, suplementy te można zadawać zarówno w trakcie pracy nad rozwojem masy, jak i w okresie redukcji, niezależnie od rodzaju uprawianej dyscypliny. Dodatkowo, chociaż BCAA utożsamiane są głównie z postaciami sportu, mogą po nie sięgać także osoby niezwiązane z żadną formą aktywności fizycznej, wykazujące problemy z dzienną podażą aminokwasów.

  BCAA zaleca się stosować w ilościach wskazanych przez producenta suplementu, jednakże porcją najbardziej optymalną, co potwierdzają specjaliści, jest 10g związku na dobę. BCAA należy stosować dwa razy dziennie, przed i po treningu, w dni treningowe, oraz rano, na czczo i przed snem, w dni wolne od treningu. Nie należy obawiać się stosowania odżywek BCAA, jako że zawarte w nich aminokwasy rozgałęzione należą do związków występujących powszechnie w żywności w takich produktach białkowych, jak mięso, ryby, jaja oraz nabiał, i nie są niebezpieczne dla zdrowia organizmu.

  ZALETY FIRESNAKE BCAA TURBO

  Suplement diety FireSnake BCAA Turbo to wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA, dzięki którym zyskasz wsparcie w budowaniu masy, jakiego szukałeś! Suplementacja preparatem FireSnake BCAA Turbo wspomaga budowanie i rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej, gdyż wpływa na stymulację wytwarzania nowych protein w organizmie, oraz wykazuje silne działanie antykataboliczne, które stanowi swoiste zabezpieczenie mięśni przed rozpadem. Ponadto, suplement FireSnake BCAA Turbo przyspiesza regenerację organizmu po wysiłku, pomaga kształtować siłę i wytrzymałość, a także opóźnia pojawianie się uczucia zmęczenie podczas treningu. Produkt jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie i sportowców, i stanowi uzupełnienie dobrze zbilansowanej diety. Dostępny w wygodnej w użyciu postaci proszku do rozpuszczenia.

  FireSnake - BCAA Turbo - 400g-13832

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie 2 oddzielnych porcji dziennie, przed i po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcji proszku na dzień, rano, po przebudzeniu, w dni nietreningowe.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O FireSnake BCAA Turbo - 400g

  Napisz opinię

  FireSnake BCAA Turbo - 400g

  FireSnake BCAA Turbo - 400g

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

  Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

  Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
  a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

  Gratis!