OstroVit Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 200g

PRODUCENT: OstroVit

nowość
OstroVit - Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 200g-13895

Ostatnie sztuki!

28,99 zł

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 28 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupy

Zamów ten produkt i zgarnij
10% cashbacku na kolejne zakupy!

Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

Opis produktu

OstroVit Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 200g

SUPREME PURE BCAA 8:1:1

OSTROVIT SUPREME PURE BCAA 8:1:1

Ostrovit Supreme Pure BCAA 8:1:1 to wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione: leucyna, izoleucyna i walina, których zastosowanie obejmuje szybszy wzrost mięśni i siły mięśniowej. Suplementacja Ostrovit Supreme Pure BCAA 8:1:1, dzięki swojemu składowi, wspomaga lepsze przyrosty masy, poprawia regenerację po treningu, a także przyspiesza wzrost siły i wytrzymałości. Dodatkowo, Ostrovit Supreme Pure BCAA 8:1:1 ogranicza nieprzyjemne skutki przetrenowania organizmu, usprawnia redukcję tkanki tłuszczowej oraz wykazuje silne działanie antykataboliczne i chroni włókna mięśniowe przed rozpadem (katabolizmem). Nie wahaj się i już dziś wypróbuj suplement Ostrovit Supreme Pure BCAA 8:1:1, a realizacja planów, jak rozwój masy czy redukcja tłuszczu stanie się łatwa, jak nigdy dotąd!

AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE (BCAA) - WŁAŚCIWOŚCI

Aminokwasy rozgałęzione BCAA: leucyna, izoleucyna i walina, należą do związków, których nie produkuje ludzki organizm (egzogenne), w związku z czym należy je regularnie pobierać wraz z pokarmem lub suplementem. W związku z tym, preparaty aminokwasowe BCAA są dziś powszechnym elementem suplementacji sportowców, którym zależy na wzroście masy i redukcji tkanki tłuszczowej. Czym bowiem wsławiły się aminokwasy rozgałęzione, to fakt, że są one niezwykle uniwersalne, i wspomagają zarówno pracę nad masą, jak i redukcję tkanki tłuszczowej. Odżywki BCAA, co potwierdza szereg badań naukowych, jak i osoby stosujące suplementację aminokwasami rozgałęzionymi, przynoszą wiele korzyści, jak lepszy przyrost masy czy wzrost siły, i regularnie stosowane, wsparte odpowiednia dietą i treningiem, mogą istotnie wpływać na realizację celów sportowych, jak rozwój mięśni czy redukcja.

Aminokwasy BCAA, czym różnią się od pozostałych aminokwasów egzogennych, posiadają rozgałęziony łańcuch boczny, który odpowiada za ich wyjątkowość i nadaje owym związkom nazwę. To właśnie ta część sprawia, że aminokwasy rozgałęzione wykazują szereg działań wspomagających organizm w cyklu intensywnych treningów. Wśród efektów stanowiących wynik stosowania BCAA wyróżnia się: lepsze przyrosty masy, wzrost siły i wytrzymałości, jak i przyspieszenie regeneracji po treningu. Dodatkowo, aminokwasy BCAA redukują poziom zakwaszenia mięśni, dzięki czemu ograniczają skutki przetrenowania, a także usprawniają redukcję tkanki tłuszczowej, będąc tym samym związkami o szerokim spektrum zastosowań i dla każdego.

BCAA - STOSOWANIE

Umiejętne stosowanie aminokwasów rozgałęzionych wpływa na tempo regeneracji naszego organizmu i wzrost mięśni, i to od niego zależy, w jakim czasie zdołamy zrealizować plan na redukcję lub wzrost mięśni. Przed przystąpieniem do właściwej suplementacji, zaleca się, by się zapoznać ze wskazaniami zamieszczonymi na produkcie przez producenta lub obliczyć dzienną dawkę BCAA na podstawie schematu: 0,5-1 g preparatu na każde 10 kg masy ciała, które należy przyjmować w dwóch równych porcjach każdego dnia, przed i po treningu, w dni treningowe, oraz rano, na pusty żołądek i przed snem, w dni nietreningowe.

ODŻYWKA BIAŁKOWA CZY AMINOKWASY BCAA?

Odpowiedź na to pytanie jest zbędna, albowiem, sięgając po odżywki białkowe, chcemy, aby do naszego organizmu dotarło jak najwięcej aminokwasów, przede wszystkim egzogennych, zwłaszcza BCAA, w związku z tym pytanie, czy odżywka białkowa jest lepsza od preparatów stanowiących skoncentrowane źródło aminokwasów BCAA jest bez sensu, jako że oba one dostarczają tych samych składników: leucyny, izoleucyny i waliny. Różnica polega na tym, że odżywka białkowa, poza aminokwasami BCAA, zawiera ponadto wiele innych, tymczasem preparaty BCAA dostarczają wyłącznie aminokwasów rozgałęzionych.

OstroVit - Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 200g-13895

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji dziennie, przed lub po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcji dziennie, rano, na czczo, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNESupreme Pure BCAA 8-1-1
Porcja: 5 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 40
opakowanie200 g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 g) ZAW:
L-leucyna3200 mg
L-walina400 mg
L-izoleucyna400 mg
Składniki:L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna. Może zawierać soję oraz orzechy.

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O OstroVit Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 200g

L-izoleucyna

4-hydroksy-izoleucyna stanowi wartościowe uzupełnienie diety sportowców, którzy jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest troska o własne zdrowie i sylwetkę. Związek ten zalicza się do aminokwasów pochodzenia roślinnego, o mocnym działaniu anabolicznym. Substancja ta ma szczególne znaczenie dla gospodarki insulinowo – glukozowej organizmu. Wychwytuje aminokwasy i glukozę przez tkankę mięśniową, co wpływa na szybszy rozwój muskulatury.

L-leucyna

L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.

Napisz opinię

OstroVit Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 200g

OstroVit Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 200g

Aminokwasy rozgałęzione BCAA w rzadko spotykanym stosunku składników 8:1:1! Preparat wspomaga szybkie przyrosty masy, ogranicza szkodliwy katabolizm oraz przyspiesza regenerację powysiłkową. Dodatkowo, suplement usprawnia redukcję tkanki tłuszczowej, a także wspiera wzrost siły i wytrzymałości. Nie zawiera zbędnych wypełniaczy i sztucznych dodatków.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%