OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant - 200g

PRODUCENT: OstroVit

nowość
OstroVit - Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant - 200g-13870

22,90 zł

- +

  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant - 200g

SUPREME PURE BCAA 2:1:1 INSTANT

OSTROVIT SUPREME PURE BCAA 2:1:1 INSTANT

Suplement diety Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 Instant to wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione: leucyna, izoleucyna i walina, zestawione w najbardziej optymalnym stosunku 2:1:1, których zastosowanie wspiera rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej oraz wzrost siły. Suplementacja preparatem aminokwasowym Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 Instant stymuluje procesy anaboliczne zachodzące w organizmie, przyczyniając się do szybszych przyrostów masy, oraz wykazuje silne działanie antykataboliczne, ochraniając naszą masę przed rozpadem. Dodatkowo, preparat Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 Instant prowadzi do wzrostu siły i pomaga kształtować wytrzymałość, jak i dba o szybką regenerację mięśni po treningu oraz stanowi dodatkowe źródło energii. Suplement Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 Instant występuje w formie instant, dzięki czemu lepiej się przyswaja, oraz doskonale smakuje!

AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE (BCAA), CZYLI CO MUSISZ O NICH WIEDZIEĆ?

Odżywki BCAA to nic innego, jak kompozycja trzech aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny, których zastosowanie wpływa na anabolizm mięśniowy oraz zabezpiecza tkankę mięśniową przed rozpadem. Aminokwasy rozgałęzione BCAA, wskutek swych funkcji znajdujących zastosowanie w treningu, cieszą się dziś dużą popularnością, i wraz z takimi preparatami, jak białko czy kreatyna, stanowią one podstawę suplementacji sportowej. Aminokwasy BCAA, zaliczane do związków egzogennych, nie są produkowane w ustroju człowieka, stąd potrzeba ich stałej podaży wraz z pokarmem. Związki te można znaleźć w takich produktach, jak mięso, jaja czy nabiał, a zatem w produktach białkowych zwierzęcych, a także można je dostarczyć do organizmu za pośrednictwem odpowiedniego suplementu.

Aminokwasy rozgałęzione to niezwykłe związki, jako że, w przeciwieństwie do pozostałych aminokwasów, wyróżniają się one nietypową budową chemiczną; tym bowiem, co wyróżnia aminokwasy BCAA od wszystkich innych jest rozgałęziony łańcuch boczny, od którego związki te biorą swoją nazwę. Element ten sprawia, że aminokwasy BCAA odznaczają się szeregiem wyjątkowych właściwości, których zastosowanie znajduje zasłużone miejsce w treningu ukierunkowanym na wzrost mięśni. Regularna suplementacja aminokwasami BCAA przynosi szereg korzyści, jak lepsze przyrosty masy czy redukcja tkanki tłuszczowej, co jest potwierdzone przez sztab badań naukowych. Dodatkowo, systematyczne ich przyjmowanie wpływa również na poprawę regeneracji potreningowej, pomaga budować siłę i kształtować wytrzymałość oraz redukuje zakwaszenie mięśni i nieprzyjemne skutki przetrenowania.

Aminokwasy rozgałęzione BCAA, dzięki wysokiej aktywności anaboliczno-antykatabolicznej, stymulują syntezę nowych białek, w tym również mięśniowych, oraz zabezpieczają muskuły przed niszczeniem (katabolizmem), dzięki czemu nie tylko przyspieszają budowanie masy, a także wspomagają jej utrzymanie. Co ciekawe, chociaż stosowanie BCAA przypisywane jest głównie osobom trenującym, mogą też po nie sięgać osoby bierne sportowo, które wykazują niedobory aminokwasów rozgałęzionych w organizmie.

Efekty zażywania aminokwasów BCAA, choć potwierdza je wielu, nie będą widoczne, jeśli nie poprzemy suplementacji zbilansowaną dietą i treningiem, które to stanowią podstawowe składowe każdego planu, czy to na rozwój masy, czy na redukcję. Tak więc, decydując się na zakup odżywki BCAA, najpierw upewnijmy się, że zrealizowane zostały takie kroki, jak dieta spersonalizowana do potrzeb trenującego oraz systematyczny wysiłek fizyczny.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

OstroVit - Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant - 200g-13870

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji suplementu dziennie, przed lub po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcji na dzień, rano, po przebudzeniu, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant
Porcja: 10 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 20
opakowanie 200g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (10 g) ZAW:
L-leucyna 5000 mg
L-izoleucyna 2500 mg
L-walina 2500 mg
Składniki: L-Leucyna, L-Izoleucyna, L-Walina
L-izoleucyna

4-hydroksy-izoleucyna stanowi wartościowe uzupełnienie diety sportowców, którzy jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest troska o własne zdrowie i sylwetkę. Związek ten zalicza się do aminokwasów pochodzenia roślinnego, o mocnym działaniu anabolicznym. Substancja ta ma szczególne znaczenie dla gospodarki insulinowo – glukozowej organizmu. Wychwytuje aminokwasy i glukozę przez tkankę mięśniową, co wpływa na szybszy rozwój muskulatury.

L-leucyna

L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.

L-walina

to jeden z trzech głównych aminokwasów wchodzących w skład odżywek BCAA;  wspiera wytwarzanie energii w mięśniach, stymuluje wzrost tkanki mięśniowej w czasie odnowy potreningowej oraz wspomaga utrzymanie równowagi hormonalnej, wpływając na hormon wzrostu (GH). Zaliczana do aminokwasów egzogennych, L-walina nie jest produkowana w ludzkim organizmie, lecz musi być przez niego pozyskiwana z zewnątrz. W żywności występuje w takich produktach, jak mięso, ryby, nabiał oraz jaja.

Napisz opinię

OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant - 200g

OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant - 200g

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA), których zastosowanie wspiera rozwój masy mięśniowej, przyspiesza regenerację oraz wpływa na wzrost siły i wytrzymałości. Preparat zapewnia dodatkowe źródło energii, a także, dzięki zastosowaniu formy instant, dobrze się wchłania i rozpuszcza! Doskonały zarówno dla zawodowych sportowców, jak i początkujących trenujących.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%