OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant - 200g

PRODUCENT: OstroVit

OstroVit - Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant - 200g-13870

22,90 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
2,20 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant - 200g

Aminokwasy rozgałęzione Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 Instant - 200g to suplement diety, który:

  • stanowi źródło aminokwasów BCAA (leucyna, izoleucyna, walina);
  • wspomaga budowanie masy mięśniowej (BCAA);
  • stymuluje syntezę nowych białek (BCAA);
  • zmniejsza katabolizm (BCAA);
  • przyspiesza regenerację po treningu (BCAA);
  • przyczynia się do wzrostu siły i wytrzymałości (BCAA).

Działanie składników Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 Instant:

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) - czyli połączenie leucyny, izoleucyny i waliny, to mieszanka mająca na celu pomoc w rozbudowie masy mięśniowej. Aminokwasy rozgałęzione wpływają na stymulację nowych protein w organizmie, w tym mięśniowych, dzięki czemu przyspieszają budowanie masy, a także zabezpieczają tkankę mięśniową przed katabolizmem, wspomagając jej utrzymanie [1]. BCAA przyspieszają regenerację po treningu, zwiększają sprawność organizmu, wpływają na redukcję uczucia zmęczenia [2,3,4]. Aminokwasy BCAA, w związku z tym, że są one zaliczane do aminokwasów niezbędnych, egzogennych, nie są produkowane w organizmie człowieka, lecz muszą być stale pobierane wraz z pokarmem.

Przeznaczenie Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 Instant:

Suplement diety Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 Instant jest dedykowany sportowcom wszelkich dyscyplin, niezależnie od poziomu. Preparat doskonale sprawdza się w treningu na masę, a także wpływa na poprawę parametrów siłowych i wytrzymałościowych, znajdując szerokie zastosowanie w sportach siłowych i wytrzymałościowych, jak sztuki walki, trójbój czy kulturystyka.

Ekspert Mamutpro radzi, jak stosować Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 Instant:

“Suplement diety Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 Instant zaleca się przyjmować wraz z innymi środkami, jak jabłczan kreatyny, który, podobnie, jak BCAA, wpływa na produkcję białek, dzięki czemu wspiera budowanie masy mięśniowej. Co więcej, zestaw ten będzie się również doskonale komponował wraz z zastosowaniem odżywki carbo, gdyż już nieznaczny udział cukrów prostych w diecie przyspiesza transport składników odżywczych, jak kreatyna i aminokwasy do mięśni, co wpływa na nasilenie działania owych związków.”

Źródła naukowe:

[1] Murgas Torrazza, R., Suryawan, A., Gazzaneo, M. C., Orellana, R. A., Frank, J. W., Nguyen, H. V., Fiorotto, M. L., El-Kadi, S., … Davis, T. A. (2010). Leucine supplementation of a low-protein meal increases skeletal muscle and visceral tissue protein synthesis in neonatal pigs by stimulating mTOR-dependent translation initiation. The Journal of nutrition, 140(12), 2145-52.

[2] Negro M, Giardina S, Marzani B, Marzatico F. Branched-chain amino acid supplementation does not enhance athletic performance but affects muscle recovery and the immune system. J Sports Med Phys Fitness. 2008 Sep;48(3):347-51. Review. PubMed PMID: 18974721.

[3] Blomstrand E, Hassmén P, Ekblom B, Newsholme EA. Administration of branched-chain amino acids during sustained exercise--effects on performance and on plasma concentration of some amino acids. Eur J Appl Physiol Occup Physiol. 1991;63(2):83-8. PubMed PMID: 1748109.

[4] Gualano AB, Bozza T, Lopes De Campos P, Roschel H, Dos Santos Costa A, Luiz Marquezi M, Benatti F, Herbert Lancha Junior A. Branched-chain amino acids supplementation enhances exercise capacity and lipid oxidation during endurance exercise after muscle glycogen depletion. J Sports Med Phys Fitness. 2011 Mar;51(1):82-8. PubMed PMID: 21297567.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji suplementu dziennie, przed lub po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcji na dzień, rano, po przebudzeniu, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant
Porcja: 10 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 20
opakowanie 200g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (10 g) ZAW:
L-leucyna 5000 mg
L-izoleucyna 2500 mg
L-walina 2500 mg
Składniki: L-Leucyna, L-Izoleucyna, L-Walina
L-izoleucyna

4-hydroksy-izoleucyna stanowi wartościowe uzupełnienie diety sportowców, którzy jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest troska o własne zdrowie i sylwetkę. Związek ten zalicza się do aminokwasów pochodzenia roślinnego, o mocnym działaniu anabolicznym. Substancja ta ma szczególne znaczenie dla gospodarki insulinowo – glukozowej organizmu. Wychwytuje aminokwasy i glukozę przez tkankę mięśniową, co wpływa na szybszy rozwój muskulatury.

L-leucyna

L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.

L-walina

to jeden z trzech głównych aminokwasów wchodzących w skład odżywek BCAA;  wspiera wytwarzanie energii w mięśniach, stymuluje wzrost tkanki mięśniowej w czasie odnowy potreningowej oraz wspomaga utrzymanie równowagi hormonalnej, wpływając na hormon wzrostu (GH). Zaliczana do aminokwasów egzogennych, L-walina nie jest produkowana w ludzkim organizmie, lecz musi być przez niego pozyskiwana z zewnątrz. W żywności występuje w takich produktach, jak mięso, ryby, nabiał oraz jaja.

Napisz opinię

OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant - 200g

OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 Instant - 200g

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA), których zastosowanie wspiera rozwój masy mięśniowej, przyspiesza regenerację oraz wpływa na wzrost siły i wytrzymałości. Preparat zapewnia dodatkowe źródło energii, a także, dzięki zastosowaniu formy instant, dobrze się wchłania i rozpuszcza! Doskonały zarówno dla zawodowych sportowców, jak i początkujących trenujących.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%