OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 - 400g

PRODUCENT: OstroVit

nowość
OstroVit - Supreme Pure BCAA 2-1-1 - 400g-13894

Ostatnie sztuki!

38,90 zł

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 38 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupy

Zamów ten produkt i zgarnij
10% cashbacku na kolejne zakupy!

Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

Opis produktu

OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 - 400g

SUPREME PURE BCAA 2:1:1

OSTROVIT SUPREME PURE BCAA 2:1:1

Preparat Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 to najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA: leucyna, izoleucyna i walina, zestawione w optymalnym stosunku składników 2:1:1, których zastosowanie wspomaga rozwój masy mięśniowej. Preparat Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 nie zawiera w sobie zbędnych zbrylaczy i wypełniaczy, dzięki czemu odznacza się wysokim poziomem wchłanialności i skutecznym działaniem! Suplementacja preparatem Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 wspomaga wzrost i rozwój mięśni, zabezpiecza tkankę mięśniową przed rozpadem i przyspiesza regenerację po treningu. Dodatkowo, suplement Ostrovit Supreme Pure BCAA 2:1:1 wspiera wzrost siły i pomaga kształtować wytrzymałość, a także ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej, będąc tym samym nieocenionym wsparciem w okresie pracy nad masą i na redukcji!

AMINOKWASY BCAA - OPIS I ZASTOSOWANIE

Preparaty aminokwasowe BCAA, czyli kompleks aminokwasów rozgałęzionych, do których zaliczamy leucynę, izoleucynę i walinę, to popularne odżywki, których celem jest wsparcie realizacji celów sportowych, jak rozwój masy mięśniowej i redukcja. Odżywki aminokwasowe BCAA cieszą się dziś duża popularnością, na którą wpływa wszechstronność opisywanych produktów, jako że, w związku ze swym rozległym zastosowaniem, doskonale sprawdzają się one zarówno w okresie pracy nad masą, jak i na redukcji. Aminokwasy rozgałęzione są zaliczane do związków egzogennych, co oznacza, że organizm ludzki nie jest w stanie sam ich wyprodukować. Sytuacja to zmusza nas do ciągłego pobierania aminokwasów BCAA z zewnątrz, wraz z pokarmem, czy to za pomocą produktów konwencjonalnych, jak mięso czy nabiał, czy też wraz z suplementem. O czym bowiem należy pamiętać, to fakt, iż BCAA są tak samo potrzebne w organizmie osób niezwiązanych ze sportem, co aktywnych fizycznie, i już nieznaczny ich niedobór wpływa na spadek zdrowotności i samopoczucia.

EFEKTY STOSOWANIA BCAA

Efekty stosowania aminokwasów rozgałęzionych potwierdza szereg badań naukowych, jakie wykonano w tym kierunku, jak również osoby, które skorzystały z ich pomocy. Aminokwasy BCAA, wskutek silnych właściwości anabolicznych i antykatabolicznych, stymulują syntezę nowych protein w organizmie, w tym białek mięśniowych, oraz zabezpieczają nasze mięśnie przed niszczeniem - katabolizmem. Dodatkowo, aminokwasy rozgałęzione BCAA, regularnie przyjmowane, wsparte odpowiednią dietą i treningiem, przyczyniają się do wzrostu takich parametrów, jak siła i wytrzymałość mięśni, i ograniczają negatywne skutki przetrenowania, zmniejszając zakwaszenie mięśni. Co więcej, BCAA przyspieszają procesy regeneracyjne po wysiłku, wspierając szybki powrót do formy przed kolejnym treningiem, będąc tym samym nieocenionym wsparciem organizmu.

Aminokwasy rozgałęzione BCAA, czym wyróżniają się od innych, im podobnych związków, swoje wyjątkowe właściwości zawdzięczają nietypowej budowie chemicznej, która odznacza się obecnością rozgałęzionego łańcucha bocznego, który, poza tym, że determinuje szereg pozytywnych zastosowań BCAA, nadaje im również nazwę.

AMINOKWASY BCAA - DAWKOWANIE

Umiejętne dawkowanie aminokwasów BCAA jest przepisem na sukces, tak więc, decydując się na ich suplementację, zaleca się dokładne zapoznanie z wytycznymi zamieszczonymi na opakowaniu przez producenta produktu. Jednakże, najbardziej optymalną dawką BCAA jest 10g preparatu na dobę, przy czym zaawansowani sportowcy mogą stosować większe porcje wynoszące nawet 20g suplementu na dzień, przy których można zauważyć pierwsze efekty. Osobom początkującym zaleca się jednak zastosowanie do następującego schematu, który nie tylko ułatwi określenie dziennej porcji suplementu, lecz także sprawi, że efekty pojawią się stosunkowo szybko. Schemat ten zakłada przyjmowanie 0,5-1g preparatu na 10kg masy ciała na dzień w dwóch równych porcjach, najlepiej przed i po treningu.

OstroVit - Supreme Pure BCAA 2-1-1 - 400g-13894

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji suplementu dziennie, przed lub po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcji dziennie, rano, po przebudzeniu, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNESupreme Pure BCAA 2-1-1
Porcja: 10 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 40
opakowanie400 g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (10 g) ZAW:
L-leucyna5000 mg
L-izoleucyna2500 mg
L-walina2500 mg
Składniki:L-Leucyna, L-Izoleucyna, L-Walina.

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 - 400g

L-izoleucyna

4-hydroksy-izoleucyna stanowi wartościowe uzupełnienie diety sportowców, którzy jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest troska o własne zdrowie i sylwetkę. Związek ten zalicza się do aminokwasów pochodzenia roślinnego, o mocnym działaniu anabolicznym. Substancja ta ma szczególne znaczenie dla gospodarki insulinowo – glukozowej organizmu. Wychwytuje aminokwasy i glukozę przez tkankę mięśniową, co wpływa na szybszy rozwój muskulatury.

L-leucyna

L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.

Napisz opinię

OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 - 400g

OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1 - 400g

Aminokwasy rozgałęzione BCAA: leucyna, izoleucyna i walina, zestawione w optymalnym stosunku 2:1:1, dzięki którym wesprzesz wzrost swojej masy. Preparat wspomaga lepsze przyrosty mięśni, ogranicza katabolizm białek oraz poprawia regenerację po wysiłku. Dodatkowo, suplement wspomaga wzrost siły i wytrzymałości, a także usprawnia redukcję tkanki tłuszczowej. Bez zbędnych wypełniaczy.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%