OstroVit - Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 400g

Ostatnie sztuki!

42,99 zł

- +

nowość
OstroVit - Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 400g -13896
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 42 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  OstroVit - Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 400g

  SUPREME PURE BCAA 8:1:1

  OSTROVIT SUPREME PURE BCAA 8:1:1

  Ostrovit Supreme Pure BCAA 8:1:1 to wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione: leucyna, izoleucyna i walina, których zastosowanie obejmuje szybszy wzrost mięśni i siły mięśniowej. Suplementacja Ostrovit Supreme Pure BCAA 8:1:1, dzięki swojemu składowi, wspomaga lepsze przyrosty masy, poprawia regenerację po treningu, a także przyspiesza wzrost siły i wytrzymałości. Dodatkowo, Ostrovit Supreme Pure BCAA 8:1:1 ogranicza nieprzyjemne skutki przetrenowania organizmu, usprawnia redukcję tkanki tłuszczowej oraz wykazuje silne działanie antykataboliczne i chroni włókna mięśniowe przed rozpadem (katabolizmem). Nie wahaj się i już dziś wypróbuj suplement Ostrovit Supreme Pure BCAA 8:1:1, a realizacja planów, jak rozwój masy czy redukcja tłuszczu stanie się łatwa, jak nigdy dotąd!

  AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE (BCAA) - WŁAŚCIWOŚCI

  Aminokwasy rozgałęzione BCAA: leucyna, izoleucyna i walina, należą do związków, których nie produkuje ludzki organizm (egzogenne), w związku z czym należy je regularnie pobierać wraz z pokarmem lub suplementem. W związku z tym, preparaty aminokwasowe BCAA są dziś powszechnym elementem suplementacji sportowców, którym zależy na wzroście masy i redukcji tkanki tłuszczowej. Czym bowiem wsławiły się aminokwasy rozgałęzione, to fakt, że są one niezwykle uniwersalne, i wspomagają zarówno pracę nad masą, jak i redukcję tkanki tłuszczowej. Odżywki BCAA, co potwierdza szereg badań naukowych, jak i osoby stosujące suplementację aminokwasami rozgałęzionymi, przynoszą wiele korzyści, jak lepszy przyrost masy czy wzrost siły, i regularnie stosowane, wsparte odpowiednia dietą i treningiem, mogą istotnie wpływać na realizację celów sportowych, jak rozwój mięśni czy redukcja.

  Aminokwasy BCAA, czym różnią się od pozostałych aminokwasów egzogennych, posiadają rozgałęziony łańcuch boczny, który odpowiada za ich wyjątkowość i nadaje owym związkom nazwę. To właśnie ta część sprawia, że aminokwasy rozgałęzione wykazują szereg działań wspomagających organizm w cyklu intensywnych treningów. Wśród efektów stanowiących wynik stosowania BCAA wyróżnia się: lepsze przyrosty masy, wzrost siły i wytrzymałości, jak i przyspieszenie regeneracji po treningu. Dodatkowo, aminokwasy BCAA redukują poziom zakwaszenia mięśni, dzięki czemu ograniczają skutki przetrenowania, a także usprawniają redukcję tkanki tłuszczowej, będąc tym samym związkami o szerokim spektrum zastosowań i dla każdego.

  BCAA - STOSOWANIE

  Umiejętne stosowanie aminokwasów rozgałęzionych wpływa na tempo regeneracji naszego organizmu i wzrost mięśni, i to od niego zależy, w jakim czasie zdołamy zrealizować plan na redukcję lub wzrost mięśni. Przed przystąpieniem do właściwej suplementacji, zaleca się, by się zapoznać ze wskazaniami zamieszczonymi na produkcie przez producenta lub obliczyć dzienną dawkę BCAA na podstawie schematu: 0,5-1 g preparatu na każde 10 kg masy ciała, które należy przyjmować w dwóch równych porcjach każdego dnia, przed i po treningu, w dni treningowe, oraz rano, na pusty żołądek i przed snem, w dni nietreningowe.

  ODŻYWKA BIAŁKOWA CZY AMINOKWASY BCAA?

  Odpowiedź na to pytanie jest zbędna, albowiem, sięgając po odżywki białkowe, chcemy, aby do naszego organizmu dotarło jak najwięcej aminokwasów, przede wszystkim egzogennych, zwłaszcza BCAA, w związku z tym pytanie, czy odżywka białkowa jest lepsza od preparatów stanowiących skoncentrowane źródło aminokwasów BCAA jest bez sensu, jako że oba one dostarczają tych samych składników: leucyny, izoleucyny i waliny. Różnica polega na tym, że odżywka białkowa, poza aminokwasami BCAA, zawiera ponadto wiele innych, tymczasem preparaty BCAA dostarczają wyłącznie aminokwasów rozgałęzionych.

  OstroVit - Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 400g -13896

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie 1 porcji dziennie, przed lub po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcji dziennie, rano, na czczo, w dni nietreningowe.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O OstroVit - Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 400g

  Napisz opinię

  OstroVit - Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 400g

  OstroVit - Supreme Pure BCAA 8-1-1 - 400g

  Aminokwasy rozgałęzione BCAA w rzadko spotykanym stosunku składników 8:1:1! Preparat wspomaga szybkie przyrosty masy, ogranicza szkodliwy katabolizm oraz przyspiesza regenerację powysiłkową. Dodatkowo, suplement usprawnia redukcję tkanki tłuszczowej, a także wspiera wzrost siły i wytrzymałości. Nie zawiera zbędnych wypełniaczy i sztucznych dodatków.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

  Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

  Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
  a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

  Gratis!