Porównaj (0)

Optimum Nutrition BCAA 1000 - 200 kaps.

Zdjecie Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 76 .
Suma punktów w zamówieniu: 76
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 1,90 zł.


Kup teraz

200 kaps.

200 kaps.

76,90 zł
Kapsułki
127,99 zł
Kapsułki

Aminokwasy rozgałęzione - Optimum Nutrition - BCAA 1000

Optimum Nutrition - BCAA 1000 należy do suplementów diety antykatabolicznych. Sportowcy, którzy chcą zabezpieczyć swoje mięśnie przed spadkiem objętości w trakcie treningu, a także mieć pewność ich regeneracji po intensywnym wysiłku wybierają aminokwasy rozgałęzione Optimum Nutrition BCAA. Suplement nie tylko chroni masę mięśniową przed rozpadem podczas intensywnego treningu, ale również skraca okres regeneracji po zakończeniu wysiłku, a ponadto wspomaga spalanie tłuszczu.

W skład odżywki wchodzą trzy aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach węglowych: leucyna, walina oraz izoleucyna. Podczas intensywnego wysiłku następuje ich energetyczne spalanie, dlatego tak ważna jest suplementacja BCAA firmy Optimum Nutrition. Suplement podawany jest w kapsułkach, co pozwala na ich szybkie rozpuszczanie podczas zażywania. Dzięki temu producent może dać gwarancję, że aminokwasy zostaną szybko przesunięte do krwiobiegu, skąd już tylko chwila do wbudowania się w tkankę mięśniową.

Kapsułki stosuje się w ilości dwóch do czterech tuż przed treningiem, a potem tyle samo bezpośrednio po wysiłku. Zalecane jest, by suplement podawać na pusty żołądek, popijając wodą. Producent gwarantuje tutaj stuprocentową skuteczność działania swojego produktu.

Optimum Nutrition - BCAA 1000 

  • Działa anabolicznie
  • Hamuje katabolizm 
  • Wspomaga rozbudowę masy mięśniowej

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 4 kapsułki przed treningiem
  • 4 kapsułki po treningu

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 4 kapsułki 2 razy dziennie

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

L-izoleucyna
L-leucyna - L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.
L-walina
SKŁADNIKI AKTYWNE: Bcaa 1000
Porcja: 4 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 50
Opakowanie: 200 kaps.
Zawartość: w porcji zaw:
L-leucyna 500mg
L-izoleucyna 250mg
L-walina 250mg
Inne składniki: żelatyna, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu.