Optimum Nutrition BCAA 1000 - 200 kaps.

Dostępność: Produkt niedostępny

76,90 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Zdjecie
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 76 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

Optimum Nutrition BCAA 1000 - 200 kaps.

Aminokwasy rozgałęzione - Optimum Nutrition - BCAA 1000

Optimum Nutrition - BCAA 1000 należy do suplementów diety antykatabolicznych. Sportowcy, którzy chcą zabezpieczyć swoje mięśnie przed spadkiem objętości w trakcie treningu, a także mieć pewność ich regeneracji po intensywnym wysiłku wybierają aminokwasy rozgałęzione Optimum Nutrition BCAA. Suplement nie tylko chroni masę mięśniową przed rozpadem podczas intensywnego treningu, ale również skraca okres regeneracji po zakończeniu wysiłku, a ponadto wspomaga spalanie tłuszczu.

W skład odżywki wchodzą trzy aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach węglowych: leucyna, walina oraz izoleucyna. Podczas intensywnego wysiłku następuje ich energetyczne spalanie, dlatego tak ważna jest suplementacja BCAA firmy Optimum Nutrition. Suplement podawany jest w kapsułkach, co pozwala na ich szybkie rozpuszczanie podczas zażywania. Dzięki temu producent może dać gwarancję, że aminokwasy zostaną szybko przesunięte do krwiobiegu, skąd już tylko chwila do wbudowania się w tkankę mięśniową.

Kapsułki stosuje się w ilości dwóch do czterech tuż przed treningiem, a potem tyle samo bezpośrednio po wysiłku. Zalecane jest, by suplement podawać na pusty żołądek, popijając wodą. Producent gwarantuje tutaj stuprocentową skuteczność działania swojego produktu.

Optimum Nutrition - BCAA 1000 

  • Działa anabolicznie
  • Hamuje katabolizm 
  • Wspomaga rozbudowę masy mięśniowej

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 4 kapsułki przed treningiem
  • 4 kapsułki po treningu

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 4 kapsułki 2 razy dziennie
Zdjecie

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Optimum Nutrition BCAA 1000 - 200 kaps.

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

L-leucyna
L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.

Napisz opinię

Optimum Nutrition BCAA 1000 - 200 kaps.

Optimum Nutrition BCAA 1000 - 200 kaps.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: