Porównaj (0)

Olimp Intra Xplode Powder - 500g

Zdjecie Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 98 .
Suma punktów w zamówieniu: 98
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 2,45 zł.


Kup teraz

Olimp Intra Xplode Powder - 500g
5 OCENA PRODUKTU
5 JAKOŚĆ
5 OPŁACALNOŚĆ
5 REGENERACJA
5 DZIAŁANIE PROZDROWOTNE
4.6 5 reviews
500g

500g

7%
106,00 zł 98,58 zł
Grejpfrut
Owocowy
Dowolny

Aminokwasy rozgałęzione z ekstraktem z czerwonego buraka - Olimp Intra Xplode Powder

Olimp Intra Xplode Powder to produkt aminokwasowy wzbogacony ekstraktem z czerwonego buraka. Zawiera aminokwasy rozgałęzione BCAA (l-leuceynę, l-izoleucynę i l-walinę) w stosunku 5:3:2. Ponad to producent wzmocnił produkt L-tyrozyną, L-asparaginianem L ornityny (która bierze udział w detoksykacji amoniaku), acetylo-L-karnitynę , fosfor oraz wapń. Kompozycja tych składników zapobiega katabolizmowi,  hamuje zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne, przyspiesza regenerację oraz maksymalizuje koncentrację. Olimp Intra Xplode Powder pozwala na efektywniejszą rozbudowę masy mięśniowej.

Olimp Intra Xplode Powder

  • Aminokwasy rozgałęzione z dodatkami
  • Dodatek z czerwonego buraka
  • Działanie antykataboliczne i szybsza regeneracja
  • Hamuje zmęczenie psychiczne i fizyczne
  • Poprawia koncentrację

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 1 porcja 9g dziennie lub treningiem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 1 porcja 9g dziennie przed posiłkiem

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Acetylo-l-karnityna hcl
Aminokwasy rozgałęzione bcaa - BCAA to rozgałęzione aminokwasy, które winny znaleźć się w diecie każdego sportowca. Hamują rozkład tkanki mięśniowej oraz wzmacniają jej wytrzymałość. Wspomagają budowanie masy mięśniowej oraz rzeźbienie sylwetki. Polecane są zatem nie tylko dla zawodowców, ale także dla amatorów sportów. Doskonale sprawdzają się po intensywnym wysiłku fizycznym, stymulując nerwy oraz hamując proces odczuwania bólu. Nadto wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej.
Diwęglan sodu
Ekstrakt z korzenia buraka 
Fosfor - Fosfor jest pierwiastkiem mineralnym, który obok wapnia i witaminy D odpowiada za zdrowe i mocne kości. Niezbędny jest również do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Oprócz tego, że znajduje się w kościach, jest obecny w kwasach nukleinowych, które tworzą kod genetyczny. Jego niedobór może doprowadzić do zaburzeń wchłaniania niektórych związków organicznych w przewodzie pokarmowym oraz do osłabienia mięśni i kości.  
L-asparaginian l-ornityny
L-glutamina - Endogenny aminokwas, który organizm jest w stanie samodzielnie wyprodukować w 70%. 30% musi zostać dostarczone wraz z pożywieniem lub poprzez zażywanie stosownych suplementów diety. Stymuluje on syntezę nowych białek mięśniowych poprzez dodawanie cząsteczek azotu. Wpływa na wzrost stężenia hormonu wzrostu i pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo- zasadowej. Usuwa także z organizmu zbędny amoniak. Poprzez jego dostarczanie do organizmu zwiększa się jego wytrzymałość.
L-tyrozyna
W tym l-izoleucyna
W tym l-leucyna - L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.
W tym l-ornityna
W tym l-walina
W tym l-karnityna
W tym sód
Wapń - Wapń jest pierwiastkiem niezbędnym w ludzkim organizmie, decydującym o prawidłowej, mocnej budowie kości i zębów. Nadto gwarantuje prawidłową krzepliwość krwi, zdrowy sen, dobry nastrój, sprawnie pracujące mięśnie oraz rozluźnienie nerwów. Groźnym stanem jest zarówno jego niedobór, jak i nadmiar. Odpowiedni poziom wapnia decyduje także o większej efektywności podczas gojenia się ran. Najwięcej wapnia znajdujemy w serach podpuszczkowych dojrzewających. Pierwiastek ten pojawia się w wielu suplementach diety.
SKŁADNIKI AKTYWNE: Intra Xplode Powder
Porcja: 10g
Ilość porcji w opakowaniu: 50
Opakowanie: 500g
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS
Aminokwasy rozgałęzione BCAA 4g
w tym L-leucyna 3g
w tym L-walina 2g
w tym L-izoleucyna 1,2g
L-glutamina 0,8g
Acetylo-L-karnityna HCl 0,58g
w tym L-karnityna 0,47g
L-tyrozyna 0,5g
L-asparaginian L-ornityny 0,5g
w tym L-ornityna 0,25g
Fosfor 130mg
Wapń 160mg
Diwęglan sodu 700mg
w tym sód 190mg
Ekstrakt z korzenia buraka  0,3g