Porównaj (0)

Olimp BCAA Xplode - 1000g

Olimp - BCAA Xplode - 1000g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 152 .
Suma punktów w zamówieniu: 152
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 3,80 zł.


Kup teraz

1000g

1000g

152,95 zł
Ananas
Cytryna
Owocowy
Pomarańcz
Cola
Dowolny
Truskawka
Naturalny
89,95 zł
Ananas
Cytryna
Owocowy
Pomarańcz
Cola
Dowolny
Truskawka
Mojito

Aminokwasy rozgałęzione - Olimp - BCAA Xplode

Szukając odpowiedniego produktu na pewno stawiasz mu wiele wymagań. Musi dostarczać niezbędnych substancji do Twojego organizmu, dodawać energii, wspierać regenerację, hamować katabolizm i działać na wielu innych polach. Olimp - BCAA Xplode to suplement, który będzie odpowiedzią na każde Twoje pytanie! Jego skład, oparty na rozgałęzionych aminokwasach BCAA, ekspresowo odbudowuje uszkodzoną tkankę mięśniową, byś podczas treningu mógł zwiększać jej objętość bez efektu katabolizmu. Największa z możliwych dawek zapewni Ci kompleksową ochronę i wsparcie, byś mógł bez obaw trenować dalej.

Olimp - BCAA Xplode

  • Pyszny smak
  • Przyspieszona regeneracja potreningowa
  • Działanie anaboliczne
  • Zahamowany katabolizm
  • Sucha masa mięśniowa

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 1 porcja dziennie przed posiłkiem lub treningiem
  • 1 porcja po treningu lub przed snem

Porcja = 10 g proszku (25 jednostek miarki Olimp lub 2 płaskie łyżki stołowe) rozpuszczone w 200 ml wody
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Bcaa - BCAA to rozgałęzione aminokwasy, które winny znaleźć się w diecie każdego sportowca. Hamują rozkład tkanki mięśniowej oraz wzmacniają jej wytrzymałość. Wspomagają budowanie masy mięśniowej oraz rzeźbienie sylwetki. Polecane są zatem nie tylko dla zawodowców, ale także dla amatorów sportów. Doskonale sprawdzają się po intensywnym wysiłku fizycznym, stymulując nerwy oraz hamując proces odczuwania bólu. Nadto wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej.
Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Błonnik - Błonnik zbudowany jest z wielocukrów oraz lignin, których nie są w stanie strawić enzymy obecne w układzie pokarmowym. Odgrywa znaczącą rolę w odchudzaniu, pomagając utrzymać prawidłową masę ciała. Wpływa również na zachowanie smukłej sylwetki, dzięki pęcznieniu w organizmu i zachowaniu uczucia sytości. Zmniejsza uczucie głodu, jednocześnie nie dostarczają kalorii. Nadto pozwala skutecznie kontrolować prawidłowy poziom cukru we krwi.
Cukry
L-glutamina - Endogenny aminokwas, który organizm jest w stanie samodzielnie wyprodukować w 70%. 30% musi zostać dostarczone wraz z pożywieniem lub poprzez zażywanie stosownych suplementów diety. Stymuluje on syntezę nowych białek mięśniowych poprzez dodawanie cząsteczek azotu. Wpływa na wzrost stężenia hormonu wzrostu i pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo- zasadowej. Usuwa także z organizmu zbędny amoniak. Poprzez jego dostarczanie do organizmu zwiększa się jego wytrzymałość.
L-izoleucyna
L-walina
Sód - Sód w organizmie człowieka występuje przede wszystkim w płynach pozakomórkowych, ale również w szkielecie i w płynach wewnątrzkomórkowych. Podstawową rolą sodu jest udział w kontroli objętości płynów pozakomórkowych oraz w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych i pomaga kontrolować skurcze mięśni. Uczestniczy w transporcie składników odżywczych do komórek organizmu. Niedobór sodu może prowadzić do odwodnienia organizmu, spadku ciśnienia i bólów głowy, zaś nadmiar prowadzi do nadciśnienia, rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego i chorób nerek.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Tłuszcze nasycone - Tłuszcz nasycony dostarcza energii człowiekowi, pomaga w przyswajaniu niektórych witamin oraz składników odżywczych, a także uczestniczy w budowie błon komórkowych. Źródła tłuszczów nasyconych to głównie: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, smalec, masło, śmietana, pełnotłuste mleko, sery żółte o dużej zawartości tłuszczu, olej kokosowy, masło kakaowe, olej palmowy oraz olej z ziaren palmowych. Nadmiar tego typu tłuszczu przyczynia się do otyłości, zwiększenia poziomu złego cholesterolu i ryzyka wystąpienia chorób serca.
W tym l-leucyna - L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.
Witamina b6 (chlorowodorek pirydoksyny) - Pirydoksyna, inaczej witamina B6, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiada za prawidłowe działanie układu nerwowego, ma wpływ na ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca, a także podnosi odporność organizmu. Bierze udział w procesie przemiany białka, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu. Oddziałuje na glikogenezę (przemianę glukozy w glikogen) i glikogenolizę (proces rozkładu glikogenu) w mięśniach. Niedobór witaminy B6 doprowadza do zmian zapalnych skóry i błony śluzowej jamy ustnej, a także do zmian w układzie nerwowym objawiających się depresją, obniżeniem nastoju, bezsennością.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE: BCAA Xplode  
Porcja: 10g  
Ilość porcji w opakowaniu: 100  
Opakowanie: 1000g  
Zawartość: w 1 porcji (50g) zaw:
  Wartość energetyczna 1 kcal / 4,18 kJ
  Białko 0 g
  Węglowodany 0 g
  - w tym cukry 0 g
  Tłuszcz 0,03 g
  Tłuszcze nasycone 0,03 g
  Błonnik 0 g
  Sód 0,02 g
  BCAA 6 g
  w tym L-leucyna 3 g
  L-walina 1,5 g
  L-izoleucyna 1,5 g
  L-glutamina 1 g
  Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 2 mg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: