Olimp BCAA 1100 Mega Caps - 300 kaps.

PRODUCENT: Olimp

Olimp - BCAA 1100 Mega Caps - 300 kaps.

89,00 zł

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Opis produktu

Olimp BCAA 1100 Mega Caps - 300 kaps.

BCAA 1100 MEGA CAPS

AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE BCAA - CO TO JEST?

Aminokwasy rozgałęzione, czyli BCAA (ang. Branched Chain Amino Acids), to trzy wyodrębnione aminokwasy egzogenne: leucyna, izoleucyna i walina. Nazywane również niezbędnymi, należą do grupy aminokwasów, których organizm nie jest w stanie samodzielnie syntetyzować. Z tego powodu należy je dostarczać drogą pokarmową np. sięgając po suplement. BCAA wykazują szerokie zastosowanie i leżą niemal u podstaw suplementacji sportowej jako wsparcie treningu i regeneracji. Doskonale sprawdzą się więc zarówno w diecie osób wyczynowo uprawiających sport, jak i trenujących rekreacyjnie, walczących o rozwój masy oraz redukujących zbędną tkankę tłuszczową!

JAK DZIAŁA BCAA?

BCAA cieszą się ogromną popularnością w suplementacji sportowców ze względu na swoje właściwości anaboliczne i antykataboliczne. Ludzki organizm jest bowiem prostą machiną, zaś zrozumienie jej działania może bardzo wspomóc realizację planu, jakim jest różnie - budowa masy albo redukcja. A jak to się ma do BCAA? Odpowiedź jest krótka. Zwiększone stężenie aminokwasów w organizmie wysyła sygnał o wyczerpaniu się zapasów glikogenu mięśniowego oraz zainicjowanemu w tym czasie katabolizmowi. W ramach odpowiedzi, organizm aktywuje proces pozyskiwania energii z tkanki tłuszczowej, oszczędzając tym samym mięśnie. W efekcie spalamy zbędny tłuszcz, a masa pozostaje nietknięta przez katabolizm.

BCAA A REGENERACJA PO TRENINGU

Wiele osób aktywnie uprawiających sport sięga po aminokwasy rozgałęzione jako formę wsparcia w regeneracji. Bardzo słusznie. BCAA istotnie wpływają na poprawę procesów regeneracyjnych, dzięki czemu zachodzi szybsza nadbudowa masy mięśniowej, o której marzy każdy, podejmujący się treningu siłowemu, sportowiec. Trzeba bowiem wiedzieć, że choć trening stanowi silny bodziec dla mięśni, by te wzrastały, to tak naprawdę kluczową rolę w tym procesie odgrywa wypoczynek, w trakcie którego zachodzi naprawa i odbudowa uszkodzonych wskutek ćwiczeń mikrowłókien mięśniowych.

ZALETY OLIMP BCAA 1100 MEGA CAPS

Producent tym razem oferuje nam preparat aminokwasowy, o wysokim stężeniu BCAA już w jednej kapsułce! Dzięki Olimp BCAA 1100 Mega Caps będziesz w stanie szybciej zbudować upragnioną masę, jak również zredukować zbędny tłuszcz! BCAA to komplet trzech najważniejszych aminokwasów niezbędnych: leucyny, izoleucyny i waliny, który działa anabolicznie, stanowiąc nieodzowne wsparcie w procesie wzrostu mięśni, oraz przeciwdziała niepożądanemu z punktu widzenia sportowca katabolizmowi. Produkt szybko dostaje się do krwiobiegu, gdzie już zaczyna swoją pracę, oraz wpływa korzystnie na bilans azotowy w organizmie. Olimp BCAA 1100 Mega Caps stanowi zatem nieodłączny element każdego treningu, niezależnie od uprawianej dyscypliny, stopnia wytrenowania czy planu, zakładającego budowanie masy czy też redukcję!

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie 3 kapsułek przed treningiem, 3 kapsułek po treningu, oraz 3 kapsułek dowolnie - rano lub wieczorem, w dni treningowe, natomiast w dni nietreningowe - 3 kapsułki rano oraz 3 kapsułki po 6-8h.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Olimp - BCAA 1100 Mega Caps - 300 kaps.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNEBCAA 1100
Porcja: 5 kaps
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 60
opakowanie300 kaps
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 kaps) ZAW:
Witamina B63,4mg
BCAA.
L-leucyna8,26g
L-izoleucyna4,13g
L-walina4,13g
Porcja5 kaps

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Napisz opinię

Olimp BCAA 1100 Mega Caps - 300 kaps.

Olimp BCAA 1100 Mega Caps - 300 kaps.

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%