Olimp BCAA 1100 Mega Caps - 300 kaps.

PRODUCENT: Olimp

Olimp - BCAA 1100 Mega Caps - 300 kaps.

Dostępność: Produkt niedostępny

89,00 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
8,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Olimp BCAA 1100 Mega Caps - 300 kaps.

BCAA 1100 MEGA CAPS

AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE BCAA - CO TO JEST?

Aminokwasy rozgałęzione, czyli BCAA (ang. Branched Chain Amino Acids), to trzy wyodrębnione aminokwasy egzogenne: leucyna, izoleucyna i walina. Nazywane również niezbędnymi, należą do grupy aminokwasów, których organizm nie jest w stanie samodzielnie syntetyzować. Z tego powodu należy je dostarczać drogą pokarmową np. sięgając po suplement. BCAA wykazują szerokie zastosowanie i leżą niemal u podstaw suplementacji sportowej jako wsparcie treningu i regeneracji. Doskonale sprawdzą się więc zarówno w diecie osób wyczynowo uprawiających sport, jak i trenujących rekreacyjnie, walczących o rozwój masy oraz redukujących zbędną tkankę tłuszczową!

JAK DZIAŁA BCAA?

BCAA cieszą się ogromną popularnością w suplementacji sportowców ze względu na swoje właściwości anaboliczne i antykataboliczne. Ludzki organizm jest bowiem prostą machiną, zaś zrozumienie jej działania może bardzo wspomóc realizację planu, jakim jest różnie - budowa masy albo redukcja. A jak to się ma do BCAA? Odpowiedź jest krótka. Zwiększone stężenie aminokwasów w organizmie wysyła sygnał o wyczerpaniu się zapasów glikogenu mięśniowego oraz zainicjowanemu w tym czasie katabolizmowi. W ramach odpowiedzi, organizm aktywuje proces pozyskiwania energii z tkanki tłuszczowej, oszczędzając tym samym mięśnie. W efekcie spalamy zbędny tłuszcz, a masa pozostaje nietknięta przez katabolizm.

BCAA A REGENERACJA PO TRENINGU

Wiele osób aktywnie uprawiających sport sięga po aminokwasy rozgałęzione jako formę wsparcia w regeneracji. Bardzo słusznie. BCAA istotnie wpływają na poprawę procesów regeneracyjnych, dzięki czemu zachodzi szybsza nadbudowa masy mięśniowej, o której marzy każdy, podejmujący się treningu siłowemu, sportowiec. Trzeba bowiem wiedzieć, że choć trening stanowi silny bodziec dla mięśni, by te wzrastały, to tak naprawdę kluczową rolę w tym procesie odgrywa wypoczynek, w trakcie którego zachodzi naprawa i odbudowa uszkodzonych wskutek ćwiczeń mikrowłókien mięśniowych.

ZALETY OLIMP BCAA 1100 MEGA CAPS

Producent tym razem oferuje nam preparat aminokwasowy, o wysokim stężeniu BCAA już w jednej kapsułce! Dzięki Olimp BCAA 1100 Mega Caps będziesz w stanie szybciej zbudować upragnioną masę, jak również zredukować zbędny tłuszcz! BCAA to komplet trzech najważniejszych aminokwasów niezbędnych: leucyny, izoleucyny i waliny, który działa anabolicznie, stanowiąc nieodzowne wsparcie w procesie wzrostu mięśni, oraz przeciwdziała niepożądanemu z punktu widzenia sportowca katabolizmowi. Produkt szybko dostaje się do krwiobiegu, gdzie już zaczyna swoją pracę, oraz wpływa korzystnie na bilans azotowy w organizmie. Olimp BCAA 1100 Mega Caps stanowi zatem nieodłączny element każdego treningu, niezależnie od uprawianej dyscypliny, stopnia wytrenowania czy planu, zakładającego budowanie masy czy też redukcję!

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie 3 kapsułek przed treningiem, 3 kapsułek po treningu, oraz 3 kapsułek dowolnie - rano lub wieczorem, w dni treningowe, natomiast w dni nietreningowe - 3 kapsułki rano oraz 3 kapsułki po 6-8h.

to jest h1

h2 to jest

h3 to jest

h4 to jest

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE BCAA 1100
Porcja: 5 kaps
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 60
opakowanie 300 kaps
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 kaps) ZAW:
Witamina B6 3,4mg
BCAA .
L-leucyna 8,26g
L-izoleucyna 4,13g
L-walina 4,13g
Porcja 5 kaps
BCAA

BCAA to rozgałęzione aminokwasy, które winny znaleźć się w diecie każdego sportowca. Hamują rozkład tkanki mięśniowej oraz wzmacniają jej wytrzymałość. Wspomagają budowanie masy mięśniowej oraz rzeźbienie sylwetki. Polecane są zatem nie tylko dla zawodowców, ale także dla amatorów sportów. Doskonale sprawdzają się po intensywnym wysiłku fizycznym, stymulując nerwy oraz hamując proces odczuwania bólu. Nadto wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej.

L-izoleucyna

4-hydroksy-izoleucyna stanowi wartościowe uzupełnienie diety sportowców, którzy jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest troska o własne zdrowie i sylwetkę. Związek ten zalicza się do aminokwasów pochodzenia roślinnego, o mocnym działaniu anabolicznym. Substancja ta ma szczególne znaczenie dla gospodarki insulinowo – glukozowej organizmu. Wychwytuje aminokwasy i glukozę przez tkankę mięśniową, co wpływa na szybszy rozwój muskulatury.

L-leucyna

L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.

L-walina

to jeden z trzech głównych aminokwasów wchodzących w skład odżywek BCAA;  wspiera wytwarzanie energii w mięśniach, stymuluje wzrost tkanki mięśniowej w czasie odnowy potreningowej oraz wspomaga utrzymanie równowagi hormonalnej, wpływając na hormon wzrostu (GH). Zaliczana do aminokwasów egzogennych, L-walina nie jest produkowana w ludzkim organizmie, lecz musi być przez niego pozyskiwana z zewnątrz. W żywności występuje w takich produktach, jak mięso, ryby, nabiał oraz jaja.

Ocena 
2018-11-20

Super produkt!

Bardzo wydajny i nie ma problemu z wielkością tabletek, jak niektórzy twierdzą.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Olimp BCAA 1100 Mega Caps - 300 kaps.

Olimp BCAA 1100 Mega Caps - 300 kaps.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%