Kevin Levrone Levro BCAA Shot - 120ml

PRODUCENT: FA Nutrition

nowość
Kevin Levrone - Levro BCAA Shot - 120ml-14020

Dostępność: Produkt niedostępny

2,99 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

  Opis produktu

  Kevin Levrone Levro BCAA Shot - 120ml

  AMINOKWASY BCAA W FORMIE NAPOJU NA POTĘŻNĄ MASĘ I BŁYSKAWICZNĄ REGENERACJĘ

  Suplement diety Kevin Levrone Levro BCAA Shot to najwyższej jakości aminokwasy BCAA: leucyna, izoleucyna i walina, zestawione w stosunku składników wynoszącym 2:1:1. Produkt dostarcza mięśniom wszystkiego, czego te potrzebują, i dzięki temu, wspomaga rozbudowę masy mięśniowej. Suplementacja preparatem Kevin Levrone Levro BCAA wspiera rozwój i wzrost mięśni, wspomaga ich utrzymanie oraz wpływa korzystnie na regenerację. Co więcej, preparat Kevin Levrone Levro BCAA przyczynia się do zwiększenia siły mięśniowej, a także zapewnia ochronę antykataboliczną i zmniejsza rozpad białek. Produkt Kevin Levrone Levro BCAA dostępny w wygodnej w użyciu formie orzeźwiającego płynu do picia!

  CZYM SĄ AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE (BCAA)?

  Odżywki aminokwasowe BCAA to zaraz obok odżywek białkowych i kreatyny absolutny must have w suplementacji sportowej osób, którym zależy na zbudowaniu dużych i silnych mięśni. Aminokwasy BCAA, czyli aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach, inaczej rozgałęzione, to kompleks trzech związków egzogennych: leucyny, izoleucyny i waliny. Związki te, niezbędne, aby organizm mógł prawidłowo funkcjonować, są potrzebne w diecie każdego człowieka, nie tylko sportowca, i muszą być pobierane z zewnątrz wraz z pokarmem. Dlaczego? Niestety, lecz organizm ludzki, choć aminokwasów BCAA potrzebuje, nie potrafi ich wyprodukować, w związku z czym musi owe związki dostarczać drogą pokarmową. Aminokwasy BCAA można znaleźć w takich produktach białkowych, jak mięso, jaja oraz nabiał, bądź pobierać je wraz z suplementem diety.

  Aminokwasy BCAA, co zawdzięczają swojej niebanalnej, niespotykanej u żadnych innych aminokwasów budowie, wykazują szereg pozytywnych właściwości. Związki te, czym różnią się od reszty aminokwasów, zawierają w swym “szkielecie” rozgałęziony łańcuch boczny, który przydaje im nazwę i sprawia, że są one wyjątkowe. Związki te wykazują bowiem silne właściwości anaboliczne, dzięki którym sportowcy mogą szybciej budować masę. Zażywanie BCAA w formie suplementu, poza tym, że stymuluje syntezę nowych białek, działa również antykatabolicznie i ogranicza niepożądany rozpad struktur białkowych, z których zbudowane są nasze mięśnie. Dodatkowo, związki te wpływają pozytywnie na procesy regeneracyjne po treningu, przyspieszając je, oraz stymulują wzrost siły chwytu i wytrzymałości, dzięki czemu są one niezwykle lubiane przez sportowców, którzy pracują nad poprawą wyników.

  DZIAŁANIE AMINOKWASÓW BCAA W ORGANIZMIE

  Zakłada się, że ok. 35% aminokwasów budujących masę mięśniową człowieka to właśnie aminokwasy BCAA. Co więcej, poza tym, że wchodzą one w skład naszych mięśni, są także wykorzystywane jako źródło energii i rozkładane w trakcie intensywnego treningu w wątrobie i mięśniach. Podczas wyczerpującego wysiłku fizycznego nasilona zostaje produkcja tlenku azotu, który jest przenoszony przez aminokwasy BCAA z mięśni aż do wątroby, gdzie bierze udział w tworzeniu związku - alaniny, która jest aminokwasem. Ta z kolei, uczestnicząc w procesie glukoneogenezy, zostaje przekształcona do glukozy, która jest transportowana do mięśni i, jak powszechnie wiadomo, stanowi źródło energii.

  DLA KOGO SUPLEMENTY Z BCAA?

  Aminokwasy BCAA, w związku z tym, że wpływają zarówno na kształtowanie masy, jak i są pomocne w okresie redukcji, na której ułatwiają utratę zbędnego tłuszczu, są przeznaczone do stosowania przez wszystkich trenujących, niezależnie od poziomu ich wytrenowania czy rodzaju uprawianej dyscypliny sportowej, i stosowane jak należy oraz wsparte odpowiednią, zdrową dietą i treningiem, mogą znacząco wspomóc realizację celów sportowych i poprawić nasze dotychczasowe wyniki sportowe.

  UWAGI:

  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

  Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

  Kevin Levrone - Levro BCAA Shot - 120ml-14020

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie 1 porcji produktu dziennie, najlepiej przed lub po treningu.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

  Napisz opinię

  Kevin Levrone Levro BCAA Shot - 120ml

  Kevin Levrone Levro BCAA Shot - 120ml

  Aminokwasy BCAA w płynie dla szybszej regeneracji i dużych i silnych mięśni! Preparat wspomaga budowanie masy, ogranicza szkodliwy katabolizm białek oraz przyspiesza regenerację po treningu. Dodatkowo, produkt zwiększa siłę mięśni oraz, dzięki wygodnej formie płynu do picia, szybko się wchłania.

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%