Activlab STB BCAA 4:1:1 - 500g

68,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń Add to Compare
Zdjecie
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 68 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  Activlab STB BCAA 4:1:1 - 500g

  STB BCAA 4:1:1

  AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE BCAA - DZIAŁANIE

  Preparaty BCAA, stanowiące dziś jedne z najchętniej stosowanych środków o działaniu wspomagającym rozbudowę mięśni i kształtowanie sylwetki, są dziś niemal obowiązkowym elementem suplementacji sportowej, i wpisują się zarówno w założenia planów “na masę”, jak i redukcyjnych, będąc tym samym środkami wysokiej klasy i uniwersalnymi. Preparaty BCAA, czyli zestawienie trzech ważnych aminokwasów egzogennych: leucyny, izoleucyny i waliny, to doskonała mieszanka także dla osób nie parających się żadną formą aktywności fizycznej, albowiem związki egzogenne, wymagane przez organizm człowieka, by ten mógł prawidłowo funkcjonować, należą do grupy substancji, których ludzki organizm nie jest w stanie samodzielnie wyprodukować, w związku z czym należy je dostarczać regularnie za pośrednictwem pokarmu lub odpowiedniego suplementu; znaleźć je z kolei możemy w takich produktach, jak mięso, nabiał oraz jaja, które to stanowią pełnowartościowe źródła białek.

  Obecne w preparatach aminokwasowych aminokwasy rozgałęzione BCAA, czyli leucyna, izoleucyna i walina, od pozostałych aminokwasów niezbędnych, egzogennych wyróżniają się specyficzną budową chemiczną cząstek, które posiadają rozgałęziony łańcuch boczny (stąd też ich nazwa), determinujący szereg wyjątkowych zastosowań, którymi odznaczają się aminokwasy BCAA; efekty stosowania preparatów BCAA potwierdzają z kolei zarówno liczne wyniki badań naukowych, jak również pochlebne opinie konsumentów, którzy łącząc suplementację odżywkami BCAA wraz ze zdrową dietą i treningiem, zauważyli znaczny wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej oraz przyspieszony rozwój masy i redukcję tłuszczu.

  Stałe przyjmowanie odżywek BCAA, poparte zbilansowaną dietą i regularnym treningiem, wspomaga nadbudowę masy mięśniowej, jak również ułatwia spalanie zbędnego tłuszczu. Dodatkowo, odżywki te, dzięki swemu kompleksowemu składowi, poprawiają też procesy regeneracyjne po treningu i ograniczają zakwaszenie mięśni, a także wspomagają wzrost siły chwytu i kształtowanie wytrzymałości.

  ODŻYWKI AMINOKWASOWE BCAA - DAWKOWANIE

  Preparaty aminokwasowe BCAA zaleca się stosować w stanach wzmożonego katabolizmu białek, w celu wprowadzenia organizmu ponownie w korzystny dla niego stan anabolizmu tj. w czasie okołotreningowym, a najlepiej bezpośrednio przed i ok. 15 minut po zakończonym treningu, w dni treningowe, oraz rano, na czczo i przed snem, w dni wolne od ćwiczeń. Dawki suplementów BCAA, zależne od masy ciała, należy ustalać indywidualnie, kierując się wskazaniami od producenta, zamieszczonymi zwykle na odwrocie opakowania, i nie zaleca się ich dziennego przekraczania.

  ZALETY ACTIVLAB WISH STB BCAA 4:1:1

  Suplement diety Activlab STB BCAA 4:1:1 to wysokiej jakości preparat aminokwasowy, stanowiący bogate źródło aminokwasów rozgałęzionych BCAA: leucyny, izoleucyny i waliny, zestawionych w proporcji składników 4:1:1. Aminokwasy rozgałęzione, zaliczane do grupy związków egzogennych, należy dostarczać do organizmu z zewnątrz, drogą pokarmową, za pośrednictwem pokarmu lub suplementu, albowiem ten nie jest zdolny do ich samodzielnej syntezy w ustroju. Dodatkowo, regularna podaż aminokwasów BCAA z zewnątrz wspiera budowanie masy mięśniowej, stymulując syntezę nowych białek, oraz ogranicza w dużym stopniu katabolizm, ochraniając tkankę mięśniową przed rozpadem. Co więcej, związki te wspomagają także wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej oraz przyspieszają regenerację, będąc tym samym nieocenionym wsparciem w okresie pracy nad masą! Nie zastanawiaj się i kup Activlab STB BCAA 4:1:1 już dziś, a w krótkim czasie zbudujesz mięśnie i siłę, o jakich marzysz! Produkt dostępny w postaci proszku.

  DAWKOWANIE

  Zaleca się stosowanie porcji 5g proszku przed i po treningu, w dni treningowe, oraz dawki 5g związku rano, na czczo, w dni nietreningowe.

  Zdjecie

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Activlab STB BCAA 4:1:1 - 500g

  Napisz opinię

  Activlab STB BCAA 4:1:1 - 500g

  Activlab STB BCAA 4:1:1 - 500g

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: