Activlab STB BCAA 12:1:1 - 500g

88,99 zł

80,09 zł

(Oszczędzasz 10%)

- +

Promocja
Zdjecie
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 86 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

Activlab STB BCAA 12:1:1 - 500g

Aminokwasy rozgałęzione - Activlab STB BCAA 12:1:1

Activlab STB BCAA 12:1:1 – to innowacyjne rozgałęzione aminokwasy BCAA w proporcji 12:1:1. Wysokiej jakości produkt firmy activlab dzięki zwiększonej ilości leucyny skutecznie wpływa na spotęgowanie siły antykatabolicznej i anabolicznej. Activlab STB BCAA 12:1:1 stanowi zestaw aminokwasów składający się z 35 % wszystkich aminokwasów budulcowych. Polecany szczególnie osobom intensywnie trenującym.

Activlab STB BCAA 12:1:1

  • Zwiększona regeneracja
  • Hamuje katabolizm
  • Szybszy wzrost masy mięśniowej
  • Szybka synteza białek

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 5g przed treningiem
  • 5g po treningu

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 5g na czczo

Zdjecie

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Skład

Porcja: g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI ( g) ZAW:
L-walina 6.5 g
Tłuszcz 0 g
Sól 0.1 g
Węglowodany 0 g
Białko 61 g
L-leucyna 78 g
L-izoleucyna 6.5 g
w tym cukry 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
FORMA Proszek
Białko 100%
Węgle 0%

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Activlab STB BCAA 12:1:1 - 500g

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

Tłuszcz
Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Sól
Sól to potoczna nazwa związku chemicznego- chlorku sodu (NaCl). Ta stosowana jako przyprawa składa się przede wszystkim z sodu i z dodatkowych pierwiastków np. jodu. Sól jest potrzebna dla zachowania równowagi elektrolitowej w organizmie, jest też składnikiem płynów komórkowych oraz tkankowych. Jest niezbędna dla odpowiedniej pracy układu mięśniowego i nerwowego. Wskazana jest także dla osób cierpiących na niedociśnienie tętnicze. Jej nadmiar powoduje m.in. nadciśnienie tętnicze, miażdżycę i zwiększa ryzyko zachorowania na choroby sercowo-naczyniowe. Przyczynia się też między innymi do powstawania otyłości i cukrzycy typu II.
Węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

L-leucyna
L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
Nasycone kwasy tłuszczowe są kwasami tłuszczowymi, nie zawierającymi podwójnych wiązań w cząsteczce. Występują zwykle, jako białe ciała stale. Dostarczają organizmowi energii, pomagają w we wchłanianiu niektórych witamin i składników odżywczych, uczestniczą w budowie błon komórkowych. Źródłem nasyconych kwasów tłuszczowych są m.in. wołowina, wieprzowina, smalec, masło, mleko, olej palmowy, olej kokosowy.

Napisz opinię

Activlab STB BCAA 12:1:1 - 500g

Activlab STB BCAA 12:1:1 - 500g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: