Activlab BCAA Xtra Drink - 250 ml

Dostępność: Produkt niedostępny

1,99 zł

1,79 zł

(Oszczędzasz 10%)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Promocja
Activlab - BCAA Xtra Drink - 250 ml
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 1 punkt!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupy



Opis produktu

Activlab BCAA Xtra Drink - 250 ml

Napój aminokwasowy - Activlab - BCAA Xtra Drink

Activlab - BCAA Xtra Drink aminokwasy rozgałęzione w formie napoju, (leucyna, izoleucyna, walina). BCAA budują około 1/3 masy mięśni, działają antykatabolicznie, buforują płyny ustrojowe, co zapobiega nadmiernemu zakwaszeniu mięśni, odgrywają główną rolę w syntezie białek, co prowadzi do rozwoju siły i wytrzymałości oraz rozbudowy suchej, beztłuszczowej, dobrej jakości masy mięśniowej. Jedna puszka BCAA Xtra Drink zawiera aż 4g aminokwasów rozgałęźionych w optymalnych proporcjach 2:1:1.

Activlab - BCAA Xtra Drink

  • Wygodna forma spożycia
  • 4g BCAA w porcji
  • Szybsza regeneracja
  • Większy anabolizm

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 1 puszka przed treningiem
  • 1 puszka po treningu

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 1 puszka po przebudzeniu

Activlab - BCAA Xtra Drink - 250 ml

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Skład

Porcja: g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI ( g) ZAW:
L-walina 1000 mg
Białko 1 g
Węglowodany 0 g
L-leucyna 2000 mg
L-izoleucyna 1000 mg
FORMA Płyn

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Activlab BCAA Xtra Drink - 250 ml

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

Węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
L-leucyna
L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.

Napisz opinię

Activlab BCAA Xtra Drink - 250 ml

Activlab BCAA Xtra Drink - 250 ml

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: