Filtry

Dostępność
Producent
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

Akcesoria

Akcesoria do treningu siłowego - uchwyty, rączki, zaciski, paski i stojaki - czyli wszystkie akcesoria, które mogą Ci się przydać we własnej siłowni. W ofercie znajdziesz kilka rodzajów uchwytów i rączek do wyciągów - mocowane karabińczykiem umożliwiają zastosowanie różnych chwytów przy ściąganiu czy wiosłowaniu na maszynach. Jeśli posiadasz bramę lub atlas, to prezentowane akcesoria są właśnie dla Ciebie!

Stojaki umożliwią zachowanie porządku na domowej, mniej lub bardziej profesjonalnej siłowni. Dzięki nim sprzęt który posiadasz będzie się mniej niszczył.

Doskonałymi akcesoriami do treningu siłowego są również worki treningowe (sand bags) oraz worki bułgarskie. Są doskonałą alternatywą dla sztangi i mają wiele zastosowań w treningu funkcjonalnym.

 • nowość

  53,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym i służy do ćwiczenia mięśni grzbietu. Produkt zapewnia idealne ułożenie dłoni podczas ćwiczeń, a dzięki gumowej rękojeści, zapobiega wyślizgnięciu się przyboru z ręki. Wspiera rozbudowę mięśni grzbietu.

  55,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym i wspiera ćwiczenie mięśni grzbietu. Budowa uchwytu jest gwarancją idealnego ułożenia dłoni i wymuszenia prawidłowego ruchu podczas ćwiczeń, zaś chropowata rękojeść zapobiega wyślizgnięciu się przyboru. Uchwyt HMS pozwala na trening ze znacznym obciążeniem, co pomoże łatwo i skutecznie...

  50,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyty HMS są przeznaczone do treningu na wyciągu górnym lub dolnym, a także służą do przymocowania taśm treningowych. Mogą być stosowane do gamy ćwiczeń na różne grupy mięśniowe górnych partii ciała, jak biceps i triceps, mięśnie naramienne, pleców i klatki piersiowej.

  20,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt do lin i pasów HMS służy do podwieszania lin, taśm treningowych i pasów, a także może być stosowany do zawieszania innych ciężkich przedmiotów, jak worki treningowe. Można go zamontować w wybranym miejscu na ścianie lub suficie. Uchwyt zapewnia bezpieczeństwo podczas treningu, nawet z dużym obciążeniem.

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Owijki na kolano HMS służą do usztywniania stawów kolanowych. Ściągacze nie krępują ruchów w trakcie ćwiczeń, a także posiadają zapięcia na rzep, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania ich do potrzeb użytkownika.

  57,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Ochraniacz na kark HMS doskonale sprawdza się podczas każdego ćwiczenia, w trakcie którego opieramy sztangę o mięsień czworoboczny, zapewniając komfort oraz chroniąc przed bólem związanym z zastosowaniem ciężaru. Produkt zmniejsza ryzyko ześlizgnięcia sztangi, a co za tym idzie, i otarć.

  119,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym lub dolnym, dzięki czemu wspomaga ćwiczenie różnych grup mięśniowych górnych partii ciała, jak biceps i triceps, mięśnie naramienne, pleców i klatki piersiowej. Produkt umożliwia trening ze znacznym obciążeniem oraz pozwala symetrycznie rozbudować mięśnie.

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym lub dolnym i idealnie nadaje się do ćwiczeń na różne grupy mięśniowe górnych partii ciała, jak biceps i triceps, mięśnie naramienne, pleców i klatki piersiowej. Uchwyt HMS daje możliwość treningu ze znacznym obciążeniem oraz zwiększa zakres ruchu.

  40,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS, który jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym. Przyrząd pozwala na maksymalny zakres ruchu, co umożliwia maksymalne napięcie mięśnia, a także wymusza prawidłowy ruch w trakcie ćwiczeń. Przyrząd pozwala na trening ze znacznym obciążeniem oraz umożliwia szybką rozbudowę mięśni grzbietu.

  89,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym i może być stosowany do ćwiczenia najszerszych mięśni grzbietu oraz brzucha. Produkt gwarantuje idealne ułożenie dłoni oraz wymusza prawidłowy ruch, a także zapewnia pełny rozwój trenowanej grupy mięśniowej. Uchwyt HMS pozwala szybko rozbudować mięśnie grzbietu.

  99,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Nakładki na gryf HMS nadają się do każdego ćwiczenia ze sztangą i hantlami i doskonale sprawdzają się podczas wyciskania na ławce, wiosłowania w opadzie tułowia czy martwego ciągu. Nakładki HMS wpływają na poprawę siły chwytu, a także zwiększają zaangażowanie mięśni stabilizujących chwyt, poprawiając tym samym efektywność treningu.

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Zaciski lock jaw HMS odpowiadają za utrzymanie obciążenia na gryfie oraz zapewniają stabilizację obciążenia. Zaciski są łatwe w zdejmowaniu i zakładaniu, a dzięki wysokiej jakości materiałów, z jakich zostały wykonane, odznaczają się długą żywotnością.

  79,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS został przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym. Tym samym, przyrząd wspiera kształtowanie mięśni górnej partii ciała, jak biceps i triceps, przedni i boczny akton mięśni naramiennych, mięśnie najszersze oraz prostownik grzbietu. Uchwyt został wykonany ze stali, dzięki czemu pozwala na trening ze znacznym obciążeniem.

  89,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Korona karku HMS to przyrząd przeznaczony do ćwiczeń mięśni karku. Narzędzie służy do treningu karku i górnych mięśni pleców. Dzięki neoprenowej wyściółce, korona karku zapewnia ochronę przed skaleczeniami, zaś system zakładanych na głowę opasek zapewnia komfort i bezpieczeństwo oraz pozwala uniknąć kontuzji i otarć. Produkt może być używany ze sztangą...

  69,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Zaciski lock jaw HMS odpowiadają za utrzymanie obciążenia na gryfie oraz zapewniają stabilizację obciążenia. Łatwe w zdejmowaniu i zakładaniu, zaciski lock jaw odznaczają się wysoką jakością użytych do ich produkcji materiałów oraz długą żywotnością.

  79,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Ochraniacz na kark HMS jest doskonały podczas ćwiczeń, w których opieramy sztangę o kark i chroni przed bólem i obcieraniem. Ponadto, ochraniacz HMS ułatwia utrzymanie sztangi przez cały okres trwania treningu w tym samym miejscu oraz zapobiega ześlizgnięciu się sztangi. Tym samym, umożliwia komfortowe wykonywanie ćwiczeń ze sztangą na karku.

  36,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS został przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym i służy głównie do ćwiczenia mięśni grzbietu. Przyrząd pozwala na mocniejsze napięcie mięśnia, dzięki czemu zwiększa efektywność treningu, a także umożliwia trening ze znacznym obciążeniem. Uchwyt HMS gwarantuje idealne ułożenie dłoni oraz wymusza prawidłowy ruch.

  69,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stojak na talerze i hantle HMS pomaga zgromadzić akcesoria do ćwiczeń w jednym miejscu, a także ułatwia odkładanie i zabieranie sprzętu. Wyposażony w 4 uchwyty na gryfy, 7 bolców na talerze oraz górne miejsce na hantle, stojak dba o bezpieczeństwo sprzętu. Górne miejsce na sprzęt posiada zabezpieczenia po obu stronach zapobiegające zsunięciu się hantli...

  375,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stojak na akcesoria HMS pomaga zgromadzić akcesoria w jednym miejscu, a także ułatwia korzystanie ze sprzętu. Przyrząd posiada 6 miejsc na długie uchwyty, dzięki czemu ułożenie na stojaku jest bardzo przejrzyste, oraz pomaga utrzymać porządek w sprzęcie.

  545,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt na linę HMS zapewnia bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Produkt posiada możliwość zamontowania w wybranym miejscu na ścianie. Przyrząd jest dostosowany do podwieszania lin i taśm treningowych. Do zestawu dołączone są cztery kotwy metalowe 12 mm.

  42,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do wyciągu górnego i można go wykorzystać do treningu mięśnie brzucha. Produkt umożliwia wykonanie ćwiczeń pod alternatywnym kątem do uchwytu prostego, a także zapewnia pewny i komfortowy chwyt. Wykonany jest z wysokiej jakości stali, co daje możliwość treningu ze znacznym obciążeniem.

  55,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stojak kettlebell HMS Premium pomaga zgromadzić akcesoria w jednym miejscu, a także ułatwia odkładanie i zabieranie sprzętu. Przyrząd HMS jest wyposażony w dwie półki z gumową podstawą, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo użytkowników i sprzętu. Zapewnia wygodę oraz komfort podczas ćwiczeń. Doskonały dodatek do domowej siłowni!

  895,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stojak na sztangi HMS pomaga zgromadzić akcesoria w jednym miejscu, a także ułatwia odkładanie i zabieranie sprzętu. Przyrząd posiada miejsce na 10 sztang oraz zapewnia wygodę oraz komfort podczas ćwiczeń. Doskonały dodatek do domowej siłowni! Stojak nie zawiera w zestawie sztang.

  795,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Łańcuch na gryf HMS został wykonany z wysokiej jakości stali. Produkt stanowi uniwersalny przyrząd do użytku w domowej siłowni, pasując zarówno na gryf olimpijski, jak i zwykły. Łańcuch na gryf HMS wpływa korzystnie na zjawisko poaktywacyjne wzmocnienia siły skurczu, poprawia szybkość ruchów oraz zwiększa efektywność treningu.

  635,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym oraz wspiera modelowanie mięśni górnych partii ciała, jak biceps i triceps, przedni i boczny akton mięśni naramiennych, najszersze oraz prostownik grzbietu. Produkt umożliwia wykonywanie tzw. ćwiczeń wielostawowych, a także stanowi idealny dodatek w treningu z wolnymi ciężarami.

  129,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stojak na piłki HMS umożliwia odpowiednie przechowywanie piłek w jednym miejscu, oraz ułatwia odkładanie i zabieranie sprzętu. Stojak HMS został przeznaczony do przechowywania 5 piłek, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Idealny dodatek do domowej siłowni!

  485,00 zł W magazynie
  W magazynie
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

Zobacz film, jak wyglądają przykładowe ćwiczenia z wykorzystaniem worka treningowego (sandbaga):

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%