Filtry

Dostępność
Producent
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

Akcesoria

Akcesoria do treningu siłowego - uchwyty, rączki, zaciski, paski i stojaki - czyli wszystkie akcesoria, które mogą Ci się przydać we własnej siłowni. W ofercie znajdziesz kilka rodzajów uchwytów i rączek do wyciągów - mocowane karabińczykiem umożliwiają zastosowanie różnych chwytów przy ściąganiu czy wiosłowaniu na maszynach. Jeśli posiadasz bramę lub atlas, to prezentowane akcesoria są właśnie dla Ciebie!

Stojaki umożliwią zachowanie porządku na domowej, mniej lub bardziej profesjonalnej siłowni. Dzięki nim sprzęt który posiadasz będzie się mniej niszczył.

Doskonałymi akcesoriami do treningu siłowego są również worki treningowe (sand bags) oraz worki bułgarskie. Są doskonałą alternatywą dla sztangi i mają wiele zastosowań w treningu funkcjonalnym.

 • Uchwyty HMS są przeznaczone do treningu na wyciągu górnym lub dolnym, a także służą do przymocowania taśm treningowych. Mogą być stosowane do gamy ćwiczeń na różne grupy mięśniowe górnych partii ciała, jak biceps i triceps, mięśnie naramienne, pleców i klatki piersiowej.

  20,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  53,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym i służy do ćwiczenia mięśni grzbietu. Produkt zapewnia idealne ułożenie dłoni podczas ćwiczeń, a dzięki gumowej rękojeści, zapobiega wyślizgnięciu się przyboru z ręki. Wspiera rozbudowę mięśni grzbietu.

  55,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym i wspiera ćwiczenie mięśni grzbietu. Budowa uchwytu jest gwarancją idealnego ułożenia dłoni i wymuszenia prawidłowego ruchu podczas ćwiczeń, zaś chropowata rękojeść zapobiega wyślizgnięciu się przyboru. Uchwyt HMS pozwala na trening ze znacznym obciążeniem, co pomoże łatwo i skutecznie...

  50,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt do lin i pasów HMS służy do podwieszania lin, taśm treningowych i pasów, a także może być stosowany do zawieszania innych ciężkich przedmiotów, jak worki treningowe. Można go zamontować w wybranym miejscu na ścianie lub suficie. Uchwyt zapewnia bezpieczeństwo podczas treningu, nawet z dużym obciążeniem.

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Owijki na kolano HMS służą do usztywniania stawów kolanowych. Ściągacze nie krępują ruchów w trakcie ćwiczeń, a także posiadają zapięcia na rzep, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania ich do potrzeb użytkownika.

  57,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ochraniacz na kark HMS doskonale sprawdza się podczas każdego ćwiczenia, w trakcie którego opieramy sztangę o mięsień czworoboczny, zapewniając komfort oraz chroniąc przed bólem związanym z zastosowaniem ciężaru. Produkt zmniejsza ryzyko ześlizgnięcia sztangi, a co za tym idzie, i otarć.

  119,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt HMS, który jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym. Przyrząd pozwala na maksymalny zakres ruchu, co umożliwia maksymalne napięcie mięśnia, a także wymusza prawidłowy ruch w trakcie ćwiczeń. Przyrząd pozwala na trening ze znacznym obciążeniem oraz umożliwia szybką rozbudowę mięśni grzbietu.

  89,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość
 • Nakładki na gryf HMS nadają się do każdego ćwiczenia ze sztangą i hantlami i doskonale sprawdzają się podczas wyciskania na ławce, wiosłowania w opadzie tułowia czy martwego ciągu. Nakładki HMS wpływają na poprawę siły chwytu, a także zwiększają zaangażowanie mięśni stabilizujących chwyt, poprawiając tym samym efektywność treningu.

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym oraz wspiera modelowanie mięśni górnych partii ciała, jak biceps i triceps, przedni i boczny akton mięśni naramiennych, najszersze oraz prostownik grzbietu. Produkt umożliwia wykonywanie tzw. ćwiczeń wielostawowych, a także stanowi idealny dodatek w treningu z wolnymi ciężarami.

  129,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt HMS został przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym oraz wspomaga rozwój mięśni górnych partii ciała, jak biceps i triceps, przedni i boczny akton mięśni naramiennych, mięśnie najszersze grzbietu i prostownik grzbietu. Przyrząd daje możliwość treningu ze znacznym obciążeniem, a także gwarantuje wiele możliwości chwytu, pozwalając...

  149,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym i może być stosowany do ćwiczenia najszerszych mięśni grzbietu oraz brzucha. Produkt gwarantuje idealne ułożenie dłoni oraz wymusza prawidłowy ruch, a także zapewnia pełny rozwój trenowanej grupy mięśniowej. Uchwyt HMS pozwala szybko rozbudować mięśnie grzbietu.

  99,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zaciski lock jaw HMS odpowiadają za utrzymanie obciążenia na gryfie oraz zapewniają stabilizację obciążenia. Zaciski są łatwe w zdejmowaniu i zakładaniu, a dzięki wysokiej jakości materiałów, z jakich zostały wykonane, odznaczają się długą żywotnością.

  79,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym lub dolnym i idealnie nadaje się do ćwiczeń na różne grupy mięśniowe górnych partii ciała, jak biceps i triceps, mięśnie naramienne, pleców i klatki piersiowej. Uchwyt HMS daje możliwość treningu ze znacznym obciążeniem oraz zwiększa zakres ruchu.

  40,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt HMS został przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym i służy głównie do ćwiczenia mięśni grzbietu. Przyrząd pozwala na mocniejsze napięcie mięśnia, dzięki czemu zwiększa efektywność treningu, a także umożliwia trening ze znacznym obciążeniem. Uchwyt HMS gwarantuje idealne ułożenie dłoni oraz wymusza prawidłowy ruch.

  69,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt HMS został przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym. Tym samym, przyrząd wspiera kształtowanie mięśni górnej partii ciała, jak biceps i triceps, przedni i boczny akton mięśni naramiennych, mięśnie najszersze oraz prostownik grzbietu. Uchwyt został wykonany ze stali, dzięki czemu pozwala na trening ze znacznym obciążeniem.

  89,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym lub dolnym, dzięki czemu wspomaga ćwiczenie różnych grup mięśniowych górnych partii ciała, jak biceps i triceps, mięśnie naramienne, pleców i klatki piersiowej. Produkt umożliwia trening ze znacznym obciążeniem oraz pozwala symetrycznie rozbudować mięśnie.

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zaciski lock jaw HMS odpowiadają za utrzymanie obciążenia na gryfie oraz zapewniają stabilizację obciążenia. Łatwe w zdejmowaniu i zakładaniu, zaciski lock jaw odznaczają się wysoką jakością użytych do ich produkcji materiałów oraz długą żywotnością.

  79,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skrzynia drewniana HMS to doskonały dodatek do treningu crossfit. Możliwość dostosowania wysokości skrzyni do własnych potrzeb, a także stabilność i trwałość, jakimi się ona odznacza, sprawiają, że jest doskonała zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Skrzynia HMS gwarantuje bezpieczne wykonywanie ćwiczeń i jest łatwa w przenoszeniu.

  345,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym. Wykorzystywany do do ćwiczenia najszerszych mięśni grzbietu, uchwyt HMS umożliwia mocniejsze napięcie mięśni, dzięki czemu zwiększa efektywność treningu. Uchwyt HMS gwarantuje idealne ułożenie dłoni oraz wymusza prawidłowy ruch, a także daje możliwość pełnego rozwoju grupy mięśniowej.

  89,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stojak na akcesoria HMS pomaga zgromadzić akcesoria w jednym miejscu, a także ułatwia korzystanie ze sprzętu. Przyrząd posiada 6 miejsc na długie uchwyty, dzięki czemu ułożenie na stojaku jest bardzo przejrzyste, oraz pomaga utrzymać porządek w sprzęcie.

  545,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ochraniacz na kark HMS jest doskonały podczas ćwiczeń, w których opieramy sztangę o kark i chroni przed bólem i obcieraniem. Ponadto, ochraniacz HMS ułatwia utrzymanie sztangi przez cały okres trwania treningu w tym samym miejscu oraz zapobiega ześlizgnięciu się sztangi. Tym samym, umożliwia komfortowe wykonywanie ćwiczeń ze sztangą na karku.

  36,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Stojak na talerze i hantle HMS pomaga zgromadzić akcesoria do ćwiczeń w jednym miejscu, a także ułatwia odkładanie i zabieranie sprzętu. Wyposażony w 4 uchwyty na gryfy, 7 bolców na talerze oraz górne miejsce na hantle, stojak dba o bezpieczeństwo sprzętu. Górne miejsce na sprzęt posiada zabezpieczenia po obu stronach zapobiegające zsunięciu się hantli...

  375,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt na linę HMS zapewnia bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Produkt posiada możliwość zamontowania w wybranym miejscu na ścianie. Przyrząd jest dostosowany do podwieszania lin i taśm treningowych. Do zestawu dołączone są cztery kotwy metalowe 12 mm.

  42,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt HMS jest przeznaczony do wyciągu górnego i można go wykorzystać do treningu mięśnie brzucha. Produkt umożliwia wykonanie ćwiczeń pod alternatywnym kątem do uchwytu prostego, a także zapewnia pewny i komfortowy chwyt. Wykonany jest z wysokiej jakości stali, co daje możliwość treningu ze znacznym obciążeniem.

  55,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • 129,00 zł W magazynie
  W magazynie
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

Zobacz film, jak wyglądają przykładowe ćwiczenia z wykorzystaniem worka treningowego (sandbaga):

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%