Filtry

Dostępność
Producent
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00
 • Mata do ćwiczeń HMS, która idealnie sprawdza się zarówno podczas ćwiczeń domowych, jak i na siłowni. Produkt zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a podłogą, a także dopasowuje się do kształtu ciała trenującego. Praktyczne otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na ścianie.

  94,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Podpórka do pompek, która została zaprojektowana z myślą o osobach doceniających wszechstronność. Przyrząd pozwala wykonywać pompki zarówno tradycyjne i poprzecznie do ciała, jak i pompki w staniu na rękach orazzapewnia naturalne ułożenie dłoni i nadgarstków w trakcie ćwiczenia, dzięki czemu zabezpiecza przed utratą kontroli i zapewnia maksymalnie pewny...

  39,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Podpórki do pompek HMS, które łączą funkcje podpórek do wykonywania pompek i twistera. Przyrząd pozwala wzmocnić muskulaturę ramion i tułowia oraz poprawia wygląd dolnych części ciała. Co więcej, produkt umożliwia pracę nad wytrzymałością oraz elastycznością stawów i nadaje się do użytku domowego.

  54,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość
 • Uchwyt do wyciągu HMS, który został wykonany z mocnego i wytrzymałego splotu nylonowego. Produkt umożliwia ćwiczenie mięśni trójgłowych ramion, dwugłowych, a także mięśni ramiennych i naramiennych. Ponadto, daje możliwość wykonywania wielu kombinacji ruchów. Bardzo dobrze sprawdzi się przy ćwiczeniach mięśni pleców, ramion, barków czy też klatki piersiowej.

  26,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Podwójna piłka do masażu, której zastosowanie rozluźnia nadmiernie napięte punkty mięśniowo-powięziowe. Produkt jest bardzo łatwa w użyciu, dedykowany sportowcom o różnym poziomie zaawansowania. Piłka HMS jest często wykorzystywana przez osoby trenujące CROSSFIT w celu poprawy mobilności ruchów.

  28,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość
 • Mata do ćwiczeń, która stanowi idealny produkt do ćwiczeń domowych. Mata HMS zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą, a także posiada otwory, które umożliwiają powieszenie produktu na ścianie. Produkt jest doskonały zarówno w treningu siłowym, jak i w aerobiku.

  125,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka do masażu, której zastosowanie rozluźnia nadmiernie napięte punkty mięśniowo-powięziowe, a także zapewnia precyzyjny ucisk punktów spustowych. Produkt jest dedykowany sportowcom o różnym poziomie zaawansowania. Często wykorzystywany jest przez osoby trenujące CROSSFIT w celu poprawy mobilności ruchów.

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata do ćwiczeń, która stanowi idealny produkt do ćwiczeń, idealny zarówno do ćwiczeń w domowym zaciszu, jak i na siłowni. Produkt dopasowuje się do kształtu ciała trenującego, a także zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą. Praktyczne otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na ścianie. 

  102,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Pojedyncza piłka do masażu, która służy rozluźnianiu nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych. Produkt zapewnia precyzyjny ucisk punktów spustowych, czyli źródła bólu, dzięki czemu sprawdza się przy drobnych bólach szyi, ramion, pleców, rąk i nóg. Dedykowana sportowcom o różnym poziomie zaawansowania.

  24,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata fitness, która nadaje się zarówno w treningu siłowym, jak i w aerobiku. Produkt zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą, a także posiada otwory, dzięki którym można powiesić go na ścianie. Mata klubowa dopasowuje się do kształtu ciała trenującego oraz zapobiega przesuwaniu się podczas ćwiczeń.

  125,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wałek HMS służy do ćwiczeń mięśni całego ciała. Produkt posiada antypoślizgowe uchwyty i podkładkę pod kolana. Wbudowana jest sprężyna zwrotna, która podczas treningu ułatwia użytkownikowi powrót do pozycji wyjściowej.

  59,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka do masażu, która służy rozluźnianiu nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych, a przy tym jest bardzo łatwa w użyciu. Produkt zapewnia precyzyjny ucisk punktów spustowych, czyli źródła bólu, dzięki czemu sprawdza się przy drobnych bólach szyi, ramion, pleców, rąk i nóg.

  38,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata klubowa, która stanowi produkt doskonały zarówno w treningu siłowym, jak i w aerobiku, idealny do ćwiczeń w domowym zaciszu, jak i na siłowni. Mata do ćwiczeń HMS zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą, a także dopasowuje się do kształtu ciała trenującego. Praktyczne otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na...

  85,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Blok yoga HMS jest przeznaczony do uprawiania jogi. Narzędzie służy do rozciągania rąk, nóg, pleców lub osiąganiu pozycji, a także zapobiega kontuzjom wynikającym z nadmiernego rozciągania mięśni. Doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  24,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata fitness, która stanowi idealny produkt do ćwiczeń w treningu siłowym, jak i w aerobiku. Antypoślizgowa podstawa maty zapobiega przesuwaniu się podczas ćwiczeń. Produkt zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą. Idealny do ćwiczeń w domowym zaciszu, jak i na siłowni.

  85,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata fitness to idealny produkt zarówno do ćwiczeń w domowym zaciszu, jak i na siłowni. Mata klubowa zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą oraz dopasowuje się do kształtu ciała trenującego. Praktyczne otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na ścianie.

  125,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Podpórki do pompek HMS, które są wykorzystywane w treningu z obciążeniem własnego ciała. Produkt umożliwia wykonanie ćwiczeń, jak pompki, pompki szwedzkie czy stanie na rękach, a także poprawia siłę, wytrzymałość, koordynację ruchową, wzmacnia mięśnie posturalne, usprawnia zmysł równowagi. Dzięki braku dodatkowego obciążenia przyrząd sprawdzi się również...

  130,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Podpórki do pompek HMS są wykorzystywane w treningu z obciążeniem własnego ciała i stanowią doskonały dodatek do treningu CrossFit. Przyrząd umożliwia wykonanie różnego rodzaju ćwiczeń, jak pompki, pompki szwedzkie czy stanie na rękach, a także poprawia siłę, wytrzymałość i koordynację.

  195,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wałek szeroki HMS, który jest przeznaczony do ćwiczeń mięśni całego ciała. Przyrząd posiada podkładki pod kolana, dzięki którym możemy ćwiczyć bez obaw o ich otarcia. Trening z wałkiem angażuje mięśnie prosty, głębokie i skośne brzucha oraz mięsień najszerszy grzbietu, obły większy, mniejszy i podgrzebieniowy.

  79,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata klubowa HMS jest idealna zarówno do ćwiczeń w domowym zaciszu, jak i na siłowni. Otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na ścianie, zaś antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwaniu się. Mata zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą, a także dopasowuje się do kształtu ciała trenującego.

  85,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Pojedyncza piłka do masażu, która służy do rozluźniania nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych. Produkt sprawdza się przy drobnych bólach szyi, ramion, pleców, rąk i nóg. Dzięki niewielkim rozmiarom piłki, możemy dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych partii mięśni.

  16,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Piłka do masażu, która służy rozluźnianiu nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych, dzięki czemu sprawdza się przy drobnych bólach szyi, ramion, pleców, rąk i nóg. Produkt pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych partii mięśni, zapewniając precyzyjny ucisk punktów spustowych, czyli źródła bólu. Dedykowany sportowcom o różnym poziomie...

  15,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Piłka do masażu nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych, bardzo łatwa w użyciu. Produkt HMS umożliwia dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych partii, dzięki czemu zapewnia precyzyjny ucisk punktów spustowych, a także sprawdza się przy drobnych bólach szyi, ramion, pleców, rąk i nóg.

  19,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Poduszka sensomotoryczna HMS stanowi idealny dodatek podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych. Produkt aktywizuje i wzmacnia mięśnie kręgosłupa oraz zmniejsza ból pleców. Poduszka HMS pozwala odciążyć odcinek lędźwiowy i wymusza prawidłową pozycję ciała, a także pomoże uzyskać efekt odprężenia mięśni stóp.

  34,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Poduszka sensomotoryczna poprawia stabilność i równowagę ciała. Produkt można wykorzystywać podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych. Piłka sensomotoryczna aktywizuje i wzmacnia mięśnie kręgosłupa, a także pozwala odciążyć odcinek lędźwiowy i wymusza prawidłową pozycję ciała. Posiada powłokę wyposażoną w masujące wypustki, których celem jest stymulacja...

  32,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Blok do jogi HMS to praktyczne narzędzie do uprawiania jogi. Produkt jest idealny zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych i służy do rozciągania rąk, nóg i pleców oraz w osiąganiu pozycji, które bez niego nie byłyby możliwe.Ćwiczenia z tym przyborem gwarantują większe bezpieczeństwo podczas treningu, a także są łatwiejsze do wykonania....

  24,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Sznur do wyciągu HMS został wykonany z wytrzymałego splotu nylonowego. Produkt stanowi podstawowy element w wielu ćwiczeniach kulturystycznych, dając możliwości wykonywania wielu kombinacji ruchów. Uchwyt HMS sprawdzi się przy ćwiczeniach mięśni pleców, ramion, barków czy też klatki piersiowej. Sznur jest skutecznym narzędziem do izolowania tricepsów, tym...

  34,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%