Filtry

Dostępność
Producent
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00
 • nowość

  Mata do ćwiczeń HMS, która idealnie sprawdza się zarówno podczas ćwiczeń domowych, jak i na siłowni. Produkt zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a podłogą, a także dopasowuje się do kształtu ciała trenującego. Praktyczne otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na ścianie.

  94,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Podwójna piłka do masażu, której zastosowanie rozluźnia nadmiernie napięte punkty mięśniowo-powięziowe. Produkt jest bardzo łatwa w użyciu, dedykowany sportowcom o różnym poziomie zaawansowania. Piłka HMS jest często wykorzystywana przez osoby trenujące CROSSFIT w celu poprawy mobilności ruchów.

  28,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Poduszka sensomotoryczna HMS stanowi idealny dodatek podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych. Produkt aktywizuje i wzmacnia mięśnie kręgosłupa oraz zmniejsza ból pleców. Poduszka HMS pozwala odciążyć odcinek lędźwiowy i wymusza prawidłową pozycję ciała, a także pomoże uzyskać efekt odprężenia mięśni stóp.

  34,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość
 • nowość

  Pojedyncza piłka do masażu, która służy rozluźnianiu nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych. Produkt zapewnia precyzyjny ucisk punktów spustowych, czyli źródła bólu, dzięki czemu sprawdza się przy drobnych bólach szyi, ramion, pleców, rąk i nóg. Dedykowana sportowcom o różnym poziomie zaawansowania.

  24,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Piłka do masażu, której zastosowanie rozluźnia nadmiernie napięte punkty mięśniowo-powięziowe, a także zapewnia precyzyjny ucisk punktów spustowych. Produkt jest dedykowany sportowcom o różnym poziomie zaawansowania. Często wykorzystywany jest przez osoby trenujące CROSSFIT w celu poprawy mobilności ruchów.

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Piłka do masażu, która służy rozluźnianiu nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych, a przy tym jest bardzo łatwa w użyciu. Produkt zapewnia precyzyjny ucisk punktów spustowych, czyli źródła bólu, dzięki czemu sprawdza się przy drobnych bólach szyi, ramion, pleców, rąk i nóg.

  38,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Mata do ćwiczeń, która stanowi idealny produkt do ćwiczeń domowych. Mata HMS zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą, a także posiada otwory, które umożliwiają powieszenie produktu na ścianie. Produkt jest doskonały zarówno w treningu siłowym, jak i w aerobiku.

  125,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Blok yoga HMS jest przeznaczony do uprawiania jogi. Narzędzie służy do rozciągania rąk, nóg, pleców lub osiąganiu pozycji, a także zapobiega kontuzjom wynikającym z nadmiernego rozciągania mięśni. Doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  24,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Mata do ćwiczeń, która stanowi idealny produkt do ćwiczeń, idealny zarówno do ćwiczeń w domowym zaciszu, jak i na siłowni. Produkt dopasowuje się do kształtu ciała trenującego, a także zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą. Praktyczne otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na ścianie. 

  102,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Mata fitness, która nadaje się zarówno w treningu siłowym, jak i w aerobiku. Produkt zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą, a także posiada otwory, dzięki którym można powiesić go na ścianie. Mata klubowa dopasowuje się do kształtu ciała trenującego oraz zapobiega przesuwaniu się podczas ćwiczeń.

  125,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Mata klubowa, która stanowi produkt doskonały zarówno w treningu siłowym, jak i w aerobiku, idealny do ćwiczeń w domowym zaciszu, jak i na siłowni. Mata do ćwiczeń HMS zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą, a także dopasowuje się do kształtu ciała trenującego. Praktyczne otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na...

  85,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Mata fitness, która stanowi idealny produkt do ćwiczeń w treningu siłowym, jak i w aerobiku. Antypoślizgowa podstawa maty zapobiega przesuwaniu się podczas ćwiczeń. Produkt zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą. Idealny do ćwiczeń w domowym zaciszu, jak i na siłowni.

  85,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Mata fitness to idealny produkt zarówno do ćwiczeń w domowym zaciszu, jak i na siłowni. Mata klubowa zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą oraz dopasowuje się do kształtu ciała trenującego. Praktyczne otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na ścianie.

  125,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Podpórka do pompek, która została zaprojektowana z myślą o osobach doceniających wszechstronność. Przyrząd pozwala wykonywać pompki zarówno tradycyjne i poprzecznie do ciała, jak i pompki w staniu na rękach orazzapewnia naturalne ułożenie dłoni i nadgarstków w trakcie ćwiczenia, dzięki czemu zabezpiecza przed utratą kontroli i zapewnia maksymalnie pewny...

  39,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Piłka do masażu, która służy rozluźnianiu nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych, dzięki czemu sprawdza się przy drobnych bólach szyi, ramion, pleców, rąk i nóg. Produkt pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych partii mięśni, zapewniając precyzyjny ucisk punktów spustowych, czyli źródła bólu. Dedykowany sportowcom o różnym poziomie...

  15,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Poduszka sensomotoryczna poprawia stabilność i równowagę ciała. Produkt można wykorzystywać podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych. Piłka sensomotoryczna aktywizuje i wzmacnia mięśnie kręgosłupa, a także pozwala odciążyć odcinek lędźwiowy i wymusza prawidłową pozycję ciała. Posiada powłokę wyposażoną w masujące wypustki, których celem jest stymulacja...

  32,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Mata klubowa HMS jest idealna zarówno do ćwiczeń w domowym zaciszu, jak i na siłowni. Otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na ścianie, zaś antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwaniu się. Mata zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą, a także dopasowuje się do kształtu ciała trenującego.

  85,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Piłka do masażu nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych, bardzo łatwa w użyciu. Produkt HMS umożliwia dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych partii, dzięki czemu zapewnia precyzyjny ucisk punktów spustowych, a także sprawdza się przy drobnych bólach szyi, ramion, pleców, rąk i nóg.

  19,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Podpórki do pompek HMS, które łączą funkcje podpórek do wykonywania pompek i twistera. Przyrząd pozwala wzmocnić muskulaturę ramion i tułowia oraz poprawia wygląd dolnych części ciała. Co więcej, produkt umożliwia pracę nad wytrzymałością oraz elastycznością stawów i nadaje się do użytku domowego.

  54,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Podpórki do pompek HMS, które są wykorzystywane w treningu z obciążeniem własnego ciała. Produkt umożliwia wykonanie ćwiczeń, jak pompki, pompki szwedzkie czy stanie na rękach, a także poprawia siłę, wytrzymałość, koordynację ruchową, wzmacnia mięśnie posturalne, usprawnia zmysł równowagi. Dzięki braku dodatkowego obciążenia przyrząd sprawdzi się również...

  130,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness/Roller ONE FITNESS jest idealny do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych oraz wspiera modelowanie sylwetki. Przyrząd pomaga zredukować napięcie mięśni oraz niweluje zakwasy. Roller ONE FITNESS nadaje się w w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi i jest dedykowany osobom prowadzącym siedzący tryb życia.

  36,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Podpórki do pompek HMS są wykorzystywane w treningu z obciążeniem własnego ciała i stanowią doskonały dodatek do treningu CrossFit. Przyrząd umożliwia wykonanie różnego rodzaju ćwiczeń, jak pompki, pompki szwedzkie czy stanie na rękach, a także poprawia siłę, wytrzymałość i koordynację.

  195,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek szeroki HMS, który jest przeznaczony do ćwiczeń mięśni całego ciała. Przyrząd posiada podkładki pod kolana, dzięki którym możemy ćwiczyć bez obaw o ich otarcia. Trening z wałkiem angażuje mięśnie prosty, głębokie i skośne brzucha oraz mięsień najszerszy grzbietu, obły większy, mniejszy i podgrzebieniowy.

  79,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Blok do jogi HMS to praktyczne narzędzie do uprawiania jogi. Produkt jest idealny zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych i służy do rozciągania rąk, nóg i pleców oraz w osiąganiu pozycji, które bez niego nie byłyby możliwe.Ćwiczenia z tym przyborem gwarantują większe bezpieczeństwo podczas treningu, a także są łatwiejsze do wykonania....

  24,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Pas telemetryczny HMS odpowiada za mierzenie tętna podczas treningu i służy do odczytywania wartości rytmu serca. Urządzenie jest wodoszczelne, dzięki czemu zabezpiecza elektroniczne elementy przed oddziaływaniem potu. Pas jest kompatybilny z wieloma urządzeniami z wbudowanymi odbiornikami odbioru sygnału radiowego.

  79,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Zestaw taśm do ćwiczeń, które umożliwiają wykonanie 750 ćwiczeń. Produkt wykorzystuje masę ciała użytkownika do ćwiczenia jego sprawności i siły, a także waży mniej, niż kilogram i mieści się w małej torebce dołączonej do zestawu. Zestaw stanowi idealne rozwiązanie dla osób doceniających wszechstronność oraz umożliwia trenowanie w warunkach domowych.

  119,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Wałek HMS służy do ćwiczeń mięśni całego ciała. Produkt posiada antypoślizgowe uchwyty i podkładkę pod kolana. Wbudowana jest sprężyna zwrotna, która podczas treningu ułatwia użytkownikowi powrót do pozycji wyjściowej.

  59,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Pojedyncza piłka do masażu, która służy do rozluźniania nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych. Produkt sprawdza się przy drobnych bólach szyi, ramion, pleców, rąk i nóg. Dzięki niewielkim rozmiarom piłki, możemy dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych partii mięśni.

  16,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%