Alfa Ketoglutaran L-argininy Activlab AAKG Powder - 600g

PRODUCENT: Activlab

nowość
Activlab - AAKG Power - 600g-14376

49,99 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
4,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Alfa Ketoglutaran L-argininy Activlab AAKG Powder - 600g

Alfa ketoglutaran L-argininy Activlab AAKG Powder - 600g to suplement diety, który:

  • poprawia przepływ krwi do mięśni (AAKG);
  • zwiększa odżywienie tkanki mięśniowej (AAKG);
  • nasila uwalnianie tlenku azotu (AAKG);
  • nasila efekt pompy mięśniowej (AAKG);
  • wspiera budowanie i rozwój masy mięśniowej (AAKG);
  • działa antyoksydacyjnie (AAKG).

Działanie składników Activlab AAKG Powder:

Alfa Ketoglutaran L-argininy (AAKG) - to związek biorący udział w produkcji związków wspomagających rozwój tkanki mięśniowej oraz siły. AAKG odznacza się silnym działaniem ergogenicznym, podnosi sprawność seksualną i zwalcza problemy z erekcją, nasila syntezę tlenku azotu (NO) w organizmie. Dzięki temu ostatniemu, AAKG poprawia stopień ukrwienia i odżywienia tkanki mięśniowej oraz zwiększa efekt pompy mięśniowej. AAKG jest polecany do stosowania wraz z kreatyną, gdyż, czego dowiedli naukowcy, stosowanie go wraz z tym suplementem poprawia wytrzymałość mięśni górnej części ciała, a także wpływa na wzrost szczytowej mocy wyjściowej w powtarzanych testach Wingate'a [1].

Przeznaczenie Activlab AAKG Powder:

Suplement diety Activlab AAKG Powder jest dedykowany osobom aktywnym fizycznie, bez względu na poziom wytrenowania czy rodzaj uprawianego sportu. Preparat Activlab AAKG Powder wspomaga nasilenie efektu pompy mięśniowej i doskonale sprawdza się w treningu na masę.

Ekspert Mamutpro radzi, jak stosować Activlab AAKG Powder:

“Suplement diety Activlab AAKG Powder warto przyjmować wraz z kreatyną, gdyż zabieg ten wpływa na poprawę wytrzymałości mięśni górnej części ciała oraz nasila anabolizm, co z kolei wspomaga szybsze budowanie masy oraz poprawę wyników sportowych.”

Źródła naukowe:

[1] Little JP, Forbes SC, Candow DG, Cornish SM, Chilibeck PD. Creatine, arginine alpha-ketoglutarate, amino acids, and medium-chain triglycerides and endurance and performance. Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2008 Oct;18(5):493-508. PubMed PMID: 19033611.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji (6g) raz dziennie.

Ocena 
2018-12-20

Polecam, mega pompa

Activlab AAKG Powder stosuję zawsze w okolicach treningu, zwykle na 30 min. przed ćwiczeniami, i to zapewnia mi potężną pompę mięśniową! AAKG przyjmują odkąd tylko rozpoczęła się moja przygoda ze sportem (kulturystyka), i nie wyobrażam sobie treningu bez niego. AAKG nie tylko wpływa na super pompę, ale też wspiera rozwój mięśni, co oczywiście widzę po sobie. Wraz z AAKG stosuję też inne suplementy, jak odżywka białkowa Olimp System Protein oraz aminokwasy rozgałęzione Nutrend BCAA w tabletkach (bardzo wygodna forma podaży, polecam). Oczywiście, aby wspomóc rozwój masy, stosuję także kreatynę, jednak za każdym razem sięgam po inną, nadal testuję różnych producentów, chociaż jak do tej pory najprzyjemniej mi się ładowało na kreatynie od FA, nie pamiętam dokładnej nazwy, bo teraz mam inną, firmy Ostrovit i też jest niezła. Co do Activlab AAKG Powder, jeszcze raz bardzo polecam, mi pomaga, a i zwiększa motywację, kiedy pojawia się taka pompa ;-) Myślę, że z Activlab AAKG Powder skorzystają nie tylko kulturyści, ale i przedstawiciele innych dyscyplin!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alfa Ketoglutaran L-argininy Activlab AAKG Powder - 600g

Alfa Ketoglutaran L-argininy Activlab AAKG Powder - 600g

AAKG (Alfa Ketoglutaran L-argininy), którego działanie zwiększa efekt pompy oraz wspomaga budowanie masy mięśniowej. Suplement poprawia ukrwienie i dożywienie mięśni, a także wykazuje działanie antyoksydacyjne. Preparat doskonale sprawdza się w treningu na masę. Dostępny w formie proszku.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%