Lista produktów marki ONE FITNESS • nowość
 • nowość
 • nowość

  Wałek fitness, który stanowi przyrząd służący do automasażu. Produkt pomaga rozluźnić całe ciało oraz pozwala rozładować napięcie mięśniowe. Rollowanie za pomocą wałka fitness zmniejsza zakwasy, a także pomaga poprawić elastyczność oraz krążenie w masowanym miejscu. Idealny do masażu każdej partii ciała i na wszystkich poziomach zaawansowania.

  28,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Roller fitness, którego zastosowanie pomaga szybko zregenerować mięśnie po wysiłku fizycznym, a także wspiera kształtowanie i modelowanie sylwetki. Produkt jest odporny na ścieranie i nie chłonie wilgoci. Cechuje go stuprocentowa wodoszczelność oraz gładkość. Przyrząd aktywizuje mięśnie posturalne, co pomaga poprawić wytrzymałość oraz koryguje ewentualne...

  33,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Poduszka sensomotoryczna poprawia stabilność i równowagę ciała. Produkt można wykorzystywać podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych. Piłka sensomotoryczna aktywizuje i wzmacnia mięśnie kręgosłupa, a także pozwala odciążyć odcinek lędźwiowy i wymusza prawidłową pozycję ciała. Posiada powłokę wyposażoną w masujące wypustki, których celem jest stymulacja...

  32,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Ławka prosta ONE FITNESS, która została zaprojektowana do użytku domowego. Przyrząd pozwala na ćwiczenie mięśni brzucha, bioder oraz grzbietu, a także zapewnia lepsze efekty bez zbędnych kontuzji i bólu. Posiada kompaktową konstrukcję i niewielkie rozmiary.

  145,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń, którego zastosowanie umożliwia wykonanie profesjonalnego treningu wszystkich partii ciała w warunkach domowych. Przyrząd pozwala poprawić ogólną kondycję, wpływa korzystnie na wygląd sylwetki, wzmacnia i rzeźbi mięśnie. Doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  845,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness/Roller ONE FITNESS jest idealny do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych oraz wspiera modelowanie sylwetki. Przyrząd pomaga zredukować napięcie mięśni oraz niweluje zakwasy. Roller ONE FITNESS nadaje się w w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi i jest dedykowany osobom prowadzącym siedzący tryb życia.

  36,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower mechaniczny, którego konstrukcja umożliwia przeprowadzenie treningu cardio w warunkach domowych, a tym samym ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia pracujące partie mięśniowe. Przyrząd nie zajmuje dużo miejsca i łatwo go przestawić. Wbudowane pokrętło pozwala dostosować opór do potrzeb użytkownika.

  259,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Ściągacz na brzuch HMS, który jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Produkt pomaga ukryć zbędne kilogramy i zniwelować mankamenty sylwetki w obrębie brzucha. Ponadto, idealnie dopasowuje się do ciała. Może być noszony zarówno podczas ćwiczeń fitness, jak i w czasie wykonywania codziennych zajęć.

  12,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower mechaniczny z pulsem, którego konstrukcja umożliwia trening cardio w warunkach domowych. Przyrząd przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia mięśnie nóg, pośladków i brzucha. Pozwala przyjąć pozycję dostosowaną do indywidualnych preferencji użytkownika, a także został wyposażony w funkcjonalny komputer, który zlicza najważniejsze...

  275,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower mechaniczny, którego konstrukcja umożliwia intensywny trening cardio w warunkach domowych. Trening na rowerze stacjonarnym przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacnia pracujące mięśnie (nóg, pośladków, brzucha). Produkt został wyposażony w płynną regulację obciążenia oraz pozwala przyjąć pozycję dostosowaną do indywidualnych preferencji...

  275,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  21,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny, którego konstrukcja umożliwia trening cardio w warunkach domowych, a dzięki temu wzmacnia mięśnie pośladków, nóg i brzucha oraz przyspiesza spalanie tłuszczu. Przyrząd został wyposażony w koło zamachowe o wadze 4 kg oraz posiada komputer, który zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu. Nie zajmuje dużo miejsca.

  435,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  235,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Przyrząd do ćwiczeń mięśni brzucha, który został zaprojektowany do użytku domowego. Produkt wspiera kształtowanie mięśni brzucha oraz redukcję tkanki tłuszczowej i jest bezpieczny dla stawów. Przyrząd łączy ćwiczenia aerobowe oraz wzmacniające, zaś dzięki możliwości składania, można przechowywać go pod łóżkiem lub w szafce.

  248,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Przyrząd do ćwiczeń, który został zaprojektowany do użytku domowego. Produkt wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia mięśnie. Działa tak, gdyż łączy ćwiczenia aerobowe oraz wzmacniające. Dzięki możliwości składania, po skończonym treningu można przechowywać go pod łóżkiem lub w szafce.

  248,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość
 • nowość
 • nowość

  Wioślarz Z5213 One Fitness to produkt przeznaczony do kompleksowego treningu całego ciała. Produkt może angażować nawet do 84% mięśni ciała, dzięki czemu wspomaga spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia mięśni. Wioślarz Z5213 One Fitness odzwierciedla prawdziwy ruch wioślarski, posiada łatwą regulację oporu oraz zajmuje niewiele miejsca.

  399,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość
 • nowość

  Urządzenie do trenowania całego ciała, którego zastosowanie pozwala na przeprowadzenie intensywnego treningu w warunkach domowych. Przyrząd zastępuje różne rodzaje ćwiczeń siłowych oraz łączy ćwiczenia aerobowe i siłowe. Produkt umożliwia precyzyjne dopasowanie urządzenia do wzrostu, a także, dzięki niewielkim rozmiarom, może być przechowywany nawet w...

  159,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Przyrząd ONE FITNESS, który został zaprojektowany do użytku domowego. Produkt umożliwia wykonanie intensywnego treningu w warunkach domowych, dzięki czemu wzmacnia i wyszczupla pracujące partie mięśniowe: dolne i górne zupełnie, jak na siłowni! Przyrząd wspiera odchudzanie i pomaga pozbyć się cellulitu, a także, dzięki niewielkim rozmiarom, nie zajmuje...

  399,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Przyrząd do ćwiczeń, który został zaprojektowany do treningu w warunkach domowych. Produkt wspiera spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia mięśnie. Umożliwia precyzyjne dopasowanie urządzenia do wzrostu użytkownika. Dzięki niewielkim rozmiarom, może być przechowywany nawet w niewielkich pomieszczeniach.

  189,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Urządzenie do ćwiczeń, którego konstrukcja umożliwia intensywny trening w warunkach domowych. Produkt łączy ćwiczenia aerobowe oraz wzmacniające, dzięki czemu wzmacnia i wyszczupla pracujące partie mięśni. Jest bezpieczny dla stawów. Posiada możliwość składania, dlatego po skończonym treningu można przechowywać go pod łóżkiem lub w szafce.

  229,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Przyrząd do ćwiczeń, który został zaprojektowany do użytku domowego. Tym samym, produkt umożliwia intensywny trening w warunkach domowych, dzięki czemu wzmacnia i wyszczupla ciało oraz wpływa na poprawę kondycji i zdrowia. Dzięki niewielkim rozmiarom, nie zajmuje dużej ilości miejsca.

  368,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Orbitrek magnetyczny, którego zastosowanie pozwala na szybkie i sprawne odchudzanie oraz poprawę ogólnej kondycji. Produkt  jest zbudowany z 3 części oraz posiada cztery ciężarki. Pozwala na trenowanie wiele grup mięśni, jak nóg, ramion czy pleców. Jest niewielkich rozmiarów.

  625,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny