Lista produktów marki Hemplab • Olej CBD, którego działanie wspomaga leczenie wielu schorzeń, jak choroba Alzheimera, padaczka, depresja. Suplement wspiera leczenie chorób autoimmunologicznych i neurodegeneracyjnych, a przy tym nie powoduje efektów ubocznych i nie uzależnia.

  109,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Olej CBD (kannabinoid), którego zastosowanie wspomaga leczenie chorób autoimmunologicznych i neurodegeneracyjnych. Preparat skutecznie zwalcza objawy depresji i nerwicy oraz zmniejsza stany lękowe. Działa terapeutycznie i nie uzależnia.

  69,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Olej CBD, którego zastosowanie wspiera leczenie chorób o podłożu autoimmunologicznym oraz neurodegeneracyjnych. Preparat wspiera leczenie takich schorzeń, jak depresja, padaczka oraz cukrzyca, a przy tym nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych, nie odurza i nie uzależnia. Polecany sportowcom.

  229,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Olej CBD, który wspomaga leczenie padaczki, cukrzycy oraz depresji. Suplement zmniejsza dolegliwości stawowe, pomaga kontrolować głód, uspokaja. Jest wykorzystywany w leczeniu chorób autoimmunologicznych i neurodegeneracyjnych (może wspierać leczenie choroby Alzheimera). Środek nie odurza i nie uzależnia.

  899,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny